Návraty do práce nejsou pro žádnou matku jednoduché, obzvláště když své děti stále kojí. Kojící ženy v zaměstnání mnohdy zažívají trapné, obtížné a někdy velmi legrační situace. Podívejte se na sérii fotografií, které tyto situace parodují.
Promotion

Fotografie vznikly u příležitosti vydání knihy s názvem Práce. Odsávání. Opakování, kterou napsala Jessica Shortall. Jessica pracuje v korporátní společnosti na manažerském postu a jelikož je ve firmě velmi důležitou osobou, po porodu se velmi rychle vrátila do práce, kojení se ovšem vzdát nechtěla.

Zakusila tedy strasti kojící matky v zaměstnání, což ji přivedlo na nápad sepsat knihu. V ní velmi vtipně popisuje všemožné situace, radí, jak je zvládat. Zjistíte například, jak odsávat mléko v letadle, v jedoucím autě nebo na veřejném WC.

Snímky ke knize nafotila fotografka Laura Legg. Mají vtipně zachycovat kojící ženu v zaměstnání. Samozřejmě se jedná o nadsázku, ovšem Jessica i Laura se touto cestou snaží upozornit na útrapy, které takové ženy zažívají a i díky knize jim dát pocit, že v tom nejsou samy a že jsou hrdinky.

 

 

Zdroj: Work pump repeat