Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Láska v květnu: Exkluzivní měsíční výklad z karet pro všechna znamení zvěrokruhu

Na 1. máje se necháme políbit pod třešní, abychom kvetly a zářily po celý následující rok. Tím ale měsíc zamilovanosti nekončí. Kartářka a terapeutka Karolina Acherati se exkluzivně pro čtenářky Marianne zeptala karet na to, jak se bude pro jednotlivá znamení vyvíjet láska v průběhu května. Výklad je připravený pro zadané i nezadané. Dozvíte se také, na co si dát v lásce pozor a co můžete z lásky udělat samy pro sebe.

Liv Boková | 26. 04. 2024

Karty nám pomáhají k pochopení a správným volbám

Karty ukazují příčiny dění v minulosti, pohled na vaše jednání v současnosti a důsledky vašich činů v budoucnosti. Pouze některé události a situace jsou osudové tím, že si je máte prožít a získat tuto zkušenost. I když je vesmír řízený fyzikálními zákony, na hlubší rovině jsou jeho hnací silou vaše vlastní postoje a činy. Karty jsou průvodci a ukazují vám směr. Nevnímejte výklad jako dogma, máte moc se rozhodnout a mnohé změnit.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Měsíc lásky je pro vás zlomový. V minulosti jste mohly mít pocit, že se vám příliš nedaří a cítíte se nedoceněná vaším protějškem. Právě tento čas vám přináší změnu v podobě lehkosti, flirtu a zamilovanosti.

Pro nezadané: Svůj protějšek můžete potkat na místech, kde byste to nejméně očekávala, a v nelichotivých situacích. V nouzi totiž můžete potkat nejen přítele, ale také lásku.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Naučte se více naslouchat a otevřete s partnerem i citlivější témata. Vyplatí se vám to.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte příliš mnoho povinností a závazků. Některá očekávání se nemusí naplnit, ale karty vám doporučují: buďte trpělivá.

Pro nezadané: Vyrazte do společnosti a rozhoďte sítě také mezi své známé. Je možné, že se díky nim s někým novým seznámíte.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Převezměte iniciativu a oddejte se vášni a splněným snům.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Občas se vám může zdát, že ztrácíte pevnou půdu pod nohama. Blíží se příjemná změna, která vám udělá dobře na těle i na duši.

Pro nezadané: Překvapit vás může komunikace s člověkem, kterého již znáte. Štěstí vám bude přát také na internetu a sociálních sítích.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Zkuste vybočit ze zajetých kolejí a nebojte se vyvinout iniciativu při plánování něčeho netradičního. Může se jednat o výlet, kulturní akci nebo návštěvu restaurace, místa, na kterých jste nikdy nebyli.

Mohlo by se vám líbit

10 tipů na výlety na úžasná místa, o nichž byste nevěřili, že jsou v České republice

V České republice nemáme sice moře, ale i přesto tu máme celou řadu dechberoucích míst, z nichž mnoho vypadá jako z jiné země. A spoustu z nich v zahraničí nemá ani obdoby. Přesvědčte se sami.
marianne.cz

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Chtělo by to více pozitivních myšlenek. Vyrazte do přírody a nasávejte atmosféru jara. Právě toto období vám přináší příliv všeho nového, čerstvého a mladistvého. Zlepší vám náladu a také fyzickou a duševní kondici.

Pro nezadané: Je velká šance, že upoutáte pozornost druhé osoby na procházce nebo například v prostorách příjemné kavárny.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Buďte více se svým partnerem a projevte zájem o něco, co ho naplňuje. Co to přinese, vás možná mile překvapí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na partnerské krize máme v měsíci květnu lék – tím je návrat k podstatě lásky. Vzpomeňte si na to, proč jste se svým partnerem, co vám přináší, čím vás obohacuje, co pro vás znamená. Pocítíte úlevu a zažijete restart.

Pro nezadané: Lásku můžete potkat ve společnosti přátel a rodiny. Může se jednat i o člověka, kterého již dlouho znáte.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Radost vám přinese čas společně strávený s rodinou nebo dobrodružný výlet jen s partnerem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Měsíc lásky pro vás bude radostný. S lehkostí překonáte překážky. S partnerem si budete oporou a dokážete se vzájemně potěšit.

Pro nezadané: Oprašte své staré kontakty. Je možné, že se potkáte s někým, koho jste již dlouho neviděla.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Nemusíte mít vždycky navrch. I když dokážete dobře organizovat, váš protějšek vás chce překvapovat. Dovolte mu to.

Mohlo by se vám líbit

Který kámen přitahuje lásku aneb Magická síla drahých kamenů

Energie drahých kamenů se využívá už minimálně po staletí. Lidé věří, že konkrétní krystaly mají léčivé schopnosti a sílu přitáhnout do života lásku, bohatství či úspěch. Ať už se snažíte posílit sebelásku, přilákat romantického partnera nebo posílit stávající vztahy, zapojení kamenů může být krásnou a zajímavou zkušeností. Zjistěte, které drahokamy vám s láskou pomohou a jak s nimi pracovat.
marianne.cz

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S jarem přichází nové začátky a uspořádání vašich myšlenek. Citově budete otevřená návrhům vašeho protějšku na vylepšení zázemí.

Pro nezadané: Kde můžete potkat lásku? Příležitosti nastanou na organizovaných skupinových akcích. Také je možnost seznámit se přes internet.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Oceňujete důvěru a věrnost. Vzpomeňte si na to, pokud k vám přijde pokušení tyto hodnoty porušit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Měsíc lásky vám přinese větší souznění s partnerem. Budete s ním moci sdílet své myšlenky a pocity v dobrém i ve zlém.

Pro nezadané: Vystoupit z komfortní zóny je někdy těžké, ale když dáte příležitost lidem, kteří se o vás zajímají, můžete být mile překvapené.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Vytvořte doma pohodu a užijte si příjemný večer se svou láskou. A to i v romantickém stylu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Možná již delší dobu toužíte prožít romantické dobrodružství a bylo by zajímavé udělat svému milému překvapení, kdy mu pošlete dopis, ve kterém napíšete místo vašeho setkání.

Pro nezadané: Rády o muže svých snů zabojujete, ale zkuste se rozhlédnout, jestli ve vašem okolí není někdo, kdo by vás rád na rukou nosil a nestál vás tolik úsilí a energie.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Je dobré využít svou jemnější stránku a dát partnerovi větší prostor při vyprávění jeho zážitků z míst, o kterých rád hovoří. Možná, že jste ty příběhy slyšely už vícekrát, ale když mu to umožníte, s láskou vám to vrátí.

Mohlo by se vám líbit

Setkali jste se poprvé a cítili, že se znáte celý život: Možná jste potkali svou spřízněnou duši nebo dvojplamen. Rozdíl je klíčový

Možná se vám už stalo, že jste se s někým setkali poprvé a cítili jste, jako byste se znali celý život. Cítili jste, že patří do vašeho života a už byste si bez něj nedokázali představit budoucnost. Je velmi pravděpodobné, že se vám to jen nezdálo. Nejspíš jste totiž potkali svou spřízněnou duši nebo dvojplamen. Někoho, kdo je s vámi propojený na úrovni duše. Termíny spřízněná duše a dvojplamen se přitom často zaměňují. Rozdíl mezi nimi je zásadní. Jak je poznat a rozeznat? Je možné s nimi mít naplněný láskyplný partnerský vztah?
marianne.cz

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Měsíc květen vám přináší lásku a příjemnou komunikaci. Může se vám stát, že s partnerem nedohodnete na praktických věcech. Důležité je si s láskou nastavit hranice, ale také dát svému muži prostor. 

Pro nezadané: Lásku můžete potkat v práci nebo ve společnosti podobně smýšlejících lidí.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Na řešení problémů je dobré pracovat ve dvou. Ušetříte tak čas, který potom využijete ke společné zábavě.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dopřejte si se svou láskou více společné zábavy a trávení času na místech, která máte rádi. Měsíc květen vám bude nakloněn mnohými příležitostmi.

Pro nezadané: Lásku můžete potkat na nečekaných místech. Dobře vám poslouží i kvalitní seznamka.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Sice trávíte s partnerem svůj čas, ale on ocení především vaši plnou pozornost. Najděte si chvíle, kdy se skutečně budete moct věnovat jeden druhému.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Největší radost vám udělá pořádek doma. Je čas domluvit se s partnerem na inovacích vašeho domu, bytu nebo zahrady. Jaro vás k tomu přímo vybízí.

Pro nezadané: Je možné, že si už s někým dopisujete, nebo již delší čas na někoho myslíte. Štěstí přeje odvážným.

Pro zadané: Jak posílit svůj současný vztah? Cesta ven vede skrze odpuštění. Otevřená komunikace o vašich vzájemných potřebách vám pomůže najít cestu smíru a posílit lásku.

Na co si dát v květnu v lásce pozor a co můžete z lásky udělat samy pro sebe? To zjistíte v galerii.

Karolina Acherati se v rámci svého projektu V rytmu duše už dvanáct let věnuje výkladům karet, práci s energií a pomoci lidem na jejich životní cestě. Provází hlubinnou terapií v alfa stavu mysli, která obsahuje konstelační a regresní metody. Pracuje s jednotlivci i se skupinami. Symbolika karet je její srdeční záležitostí. Napsala a vydala knihu Učebnice cikánských karet.

 

Info ikona
kartářka a terapeutka Karolina Acherati
Zdroj článku

Související články

Zábava
Cestování po Plzeňském kraji: 5 zatopených lomů, kde byste se měli letos vykoupat

Cestování po Plzeňském kraji: 5 zatopených lomů, kde byste se měli letos vykoupat

Zábava
Kvíz: Dokážete přiřadit k jednotlivým zemím jejich typická jídla? Ukažte, zda jste světoví gurmáni

Kvíz: Dokážete přiřadit k jednotlivým zemím jejich typická jídla? Ukažte, zda jste světoví gurmáni

Zábava
Mezinárodní den muzeí je tu! Jaká evropská města kultury byste měli navštívit?

Mezinárodní den muzeí je tu! Jaká evropská města kultury byste měli navštívit?

Zábava
Redakce doporučuje podcasty: Pusťte si do uší zábavu, vzdělání i motivaci

Redakce doporučuje podcasty: Pusťte si do uší zábavu, vzdělání i motivaci