Existuje jedna chvíle, kdy se i naprostí neromantici snaží vtělit do role pohádkového prince – žádost o ruku! Asi každý muž zkouší vymyslet něco originálního, romantického a nezapomenutelného. Podívejte se na patnáct z nich, kteří tento jedinečný okamžik posunuli na vyšší level.
Promotion

V redakci jsme už slyšeli hodně příběhů o tom, jak byly ženy požádány o ruku. Některé byly legrační, například když dotyčná našla prstýnek ve žlutém obalu svého oblíbeného kinder vajíčka. Jiné pro změnu romantické, když budoucí nevěsta dostala k Vánocům štěně, které mělo prstýnek na obojku. A jiné doslova zaskočily, to když muž napsal „vezmeš si mě?“ na poslední kousek toaletního papíru a dychtivě čekal, až jeho vyvolená půjde na záchod.

Žádost o ruku by měla zkrátka být nezapomenutelným okamžikem pro oba budoucí snoubence. Připravili jsme pro vás galerii patnácti snímků, které zachycují ty nejoriginálnější z nich.

 

A jaký život čeká po svatbě? Upřímnou a vtipnou odpověď pro změnu nabízí článek 14 rodinných fotografií, které odhalují realitu rodičovství.

 

christmas button 48b80