Pokud stejně jako já patříte do kategorie „nezvládám ani francouzský cop“, pak pro vás následující fotogalerie bude jako výlet do vlasového vesmíru. Kreace, které dokáže vytvořit na hlavě své dcery Grace Australanka Shelley Gifford, se totiž vymykají pozemským zákonům.
Promotion

Shelley Gifford milovala zaplétání copánků od malička a jakmile měla možnost, splétala vlasy všem rodinným příslušníkům. Až do roku 2014 si vystačila jen s francouzským či holandským copem. Pak se ale jednoho dne rozhodla poohlédnout po inspiraci na sociálních sítích a objevila úplně nový svět. To ji podnítilo založit si vlastní „copánkový“ účet na facebooku a na Instagramu. Postupně se v zaplétání zdokonalovala, hodiny trávila sledováním vlasových tutoriálů a dokonce navštívila i kurzy, kde se pár účesům a kreacím rovněž přiučila. Stačily dva roky a z Shelley je mistryně v zaplétání ultrasložitých copů, do kterých důmyslně vplétá i různé stuhy, propřípadě z nich vytváří obrazce. To nejlepší ale přijde. Jestli si myslíte, že Shelley trápí svou dcerku Grace tři hodiny s hřebenem v ruce, mýlíte se. Celá procedura prý zabere jen 15-20 minut ráno před odchodem do školy. 

mom braids unbelievably intricate hairstyles every morning before school 17 700

ČTĚTE TAKÉ: 10 účesů pro dlouhé vlasy, které zvládnete za pár minut

„Škola a různé mimoškolní aktivity nás tak zaměstnávají, že si tyhle ranní společné chvíle opravdu užívám. Občas si u toho dokonce vypiju kávu s manželem. Je to krásný rituál, který nás každé ráno na chvíli spojí, než se všichni vrhneme do každodenních povinností,“ komentuje Shelley Gifford. 

Zdroj: Bored Panda