Konec léta se pomalu blíží, my ale přicházíme s něčím, co vám zvedne náladu! Kromě novinek, inspirace a oblíbených proměn v novém čísle najdete slevové kupony, které uplatníte v rámci tradičních Dnů Marianne, které se uskuteční od 11. do 13. září! Tak na co čekáte? Udělejte si radost!

Jak poznáte nové číslo Marianne Bydlení na novinových stáncích na první pohled? Podle zářivé obálky s úchvatným obývákem, jehož styling vytvořila interiérová designérka Saša Dýcková. Jakmile začnete listovat dál, najdete nejnovější trendy pro moderní koupelnu, exoticky laděnou ložnici, i novinkové vybavení kuchyně. Co byste řekli třeba dřezu v barvě citronu?  

V rubrice Jak bydlí představíme kanadskou blogerku Lauru Bancroft, která si vkusně přitom levně zařídila svůj bělostný domov ve Vancouveru. Naučíme vás také v interiéru pracovat s geometrickými vzory a tvary a dále poradíme, jak si zařídit stylovou pracovnu bez velkých nákladů. Poradíme také s výběrem rohožky přede dveře, do chodby i předložky do koupelny. 

V zářijovém vydání samozřejmě nechybí ani oblíbené proměny. Janka Murínová se vydala do jednoho pražského činžáku proměnit jeho úzkou terasu v příjemné místo pro vypití odpolední kávy i pracovnu na čerstvém vzduchu. V další proměně uvidíte dětský pokoj tříletého Míši, kterému designérka Petra Weissová dopřála originální postel s prolézačkou podle vlastního návrhu. Třetí proměna se tentokrát uskutečnila přímo v naší redakci. Pojďte se spolu s námi poohlédnout za tím, jak se ze sterilní místnosti v moderní kancelářské budově stalo nejhezčí pracovní místo široko daleko. 

A nakonec se s námi vydáte do kamenné usedlosti z 19. století uprostřed istrijských vinic i do úchvatné zahrady v hrabství Sussex v jihovýchodní Anglii, kterou navrhl a řadu let opečovával spisovatel a vášnivý zahradník Christopher Lloyd. Jestli jste příznivci přírodního zahradničení, budete nadšeni. 

Promotion