Promotion

Jsme redakce požitkářů. Když je na dosah chlebíček, dortíček nebo třeba rozměrnější mísa řízků, rozhodně se nežinýrujeme. Přichází čas to změnit!

Jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí je začít cvičit a zdravě jíst. Tak dlouho jsme v lednových číslech psaly o tom, jak se po Vánocích dostat do formy, a jak najet na zdravý jídelníček, až jsme do toho spadly taky. A jelikož ve více lidech se to lépe táhne, jdeme do toho společně!

Naše čtyři členky týmu Marianne Petra Šroubek Pohlová, Markéta Žižková, Klára McMahon a Eliška Vrbová se rozhodly udělat něco pro své tělo (i mysl) a přijaly tříměsíční fitness výzvu, která vznikla ve spolupráci s hlavním partnerem, značkou NIVEA a partnery adidas a Tesco. Po celou dobu vám budeme přinášet videoreportáže o jejich pokrocích, ale i nezdarech, protože, co si budeme povídat, jsme jen lidi a nějaké to selhání ve formě dortíčku či vynechání tréninku z lenosti může přijít. Tato výzva rozhodně není o drastických dietách, hubnutí a pocení krve ve fitness centrech. Každá od výzvy očekává něco jiného, hlavní cíl je ale společný – cítit se dobře ve vlastním těle.

Co bude Marianne Fitchallenge obnášet?

Po dobu tří měsíců budou redaktorky cvičit, zdravě jíst a pečovat o své tělo. To se lehce řekne než udělá, a tak budou pod vedením trenérů z adidas Runbase a nutriční expertky od partnera projektu Tesco, Zuzany Pavelkové Šafářové. Ta holky na začátku změří, zjistí, jaký je jejich zdravotní stav a na základě výsledků společně s trenéry holkám doporučí, čeho a jak by toho měly během výzvy dosáhnout. Někdo bude chtít nabrat svalovou hmotu, pravidelně se hýbat a někdo se zkrátka nechce po čtyřicítce tzv. „rozkydnout.“ Co přesně od výzvy holky očekávají? Podívejte se na video.

Pojďte do toho s námi. Začínáme právě teď!

Chcete se také dostat do formy? Připojte se k nám. Je jedno, jestli potřebujete zhubnout, přibrat, začít se víc hýbat, zdravěji jíst nebo zkrátka jen dostávat pravidelnou dávku endorfinů. Důležité je začít a vytrvat. Věříme, že čím víc nás bude, tím větší to pro nás bude motivace. Budeme se navzájem podporovat, sdílet své pokroky i nezdary. Společně to dokážeme! V článcích a videích budou redaktorky sdílet své jídelníčky od výživové poradkyně, tréninky s fitness trenéry i tipy, jak pečovat o své tělo, kterými se můžete inspirovat. Posílejte nám fotky, sdílejte s námi vaše příběhy i třeba zdravé recepty na Instagramu pod #mariannefitchallenge nebo na Facebooku.

ČTĚTE TAKÉ:

MARIANNE FITCHALLENGE #1: Video z prvního tréninku

MARIANNE FITCHALLENGE #2: Progres a rady od výživové poradkyně