Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Francie nejen pro odvážné! Zkuste obrácenou francouzskou manikúru

Info ikona
Nehty

Už v loňském roce zažila francouzská manikúra comeback a získala si srdce všech žen, které touží po minimalisticky upravených nehtech. Pokud je ale na vás klasická francouzská manikúra až příliš nudná, vyzkoušejte jejího mladšího sourozence, tedy obrácenou francouzskou manikúru.

Ať už patříte k ženám, které rády experimentují, nebo nedáte dopustit na nesmrtelnou klasiku v podobě přirozeně upravených nehtů, zpozorněte! Tento podzim totiž patří obrácené francouzské manikúře, která v sobě nese známku elegance i hravosti. Navíc nejde o žádné složitosti, stačí když barevný proužek typický pro francouzskou manikúru přenesete k nehtovému lůžku. Výsledkem je netradiční, a přesto velmi ženská manikúra, která stojí za povšimnutí.

Mohlo by se vám líbit

Pokud se rozhodnete, že si obrácenou francouzskou manikúru vytvoříte samy, vezměte si k ruce preferovanou barvu linky, úzký štěteček (např. na oční stíny) a odlakovač. Následně nalakujte nehet do půlky a barvu nechte zaschnout. Poté už si k ruce vezměte úzký štěteček, namočte ho do odlakovače a postupně odlakovávejte přebytečný lak tak, aby na vašich nehtech zůstala pouze tenká linka laku, která bude „obkreslovat“ nehtové lůžko.

Jak už bylo zmíněno, obrácená francouzská manikúra je nejen pro konzervativní ženy, ale také pro všechny, kteří se nebojí výrazných barev. Je totiž jenom na vás, zda tenká linka bude barvy bílé, nebo dáte přednost např. neonovému laku na nehty. Stejně tak nic nebrání tomu, abyste obrácenou francouzskou manikúru zkombinovaly s klasickou francouzskou manikúrou. Fantazii se v manikúře meze rozhodně nekladou.