Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Inovativní péče o vlasy s keratinem

Info ikona
Základem je správná péče o vlasy

Otřepaná fráze říká, že vlasy jsou korunou krásy. Je ale ve skutečnosti tak úplně otřepaná? Vždyť spojení „bad hair day“ také nevzniklo pro nic za nic. Jak si pojistit sebevědomí díky krásnému účesu? Správnou péčí už od základu.

Promotion | 11. 03. 2024

Nová generace vlasové kosmetiky ICONIQUE Professional byla vytvořena ve spolupráci s vlasovými experty, díky čemuž obsahuje inovativní ingredience v maximálně účinných koncentracích. V nabídce produktů jsou hned tři řady: R+ Keratin Repair je určena pro suché a poškozené vlasy, V+ Maximum Volume dodává objem jemným vlasům a řadu C+ Colour Protection ocení vlasy barvené.

V každé z těchto produktových řad najdete šampon, kondicionér a masku na vlasy. Přípravky na sebe dokonale navazují a unikátní obsažené složky se vzájemně podporují. Proto platí, že použijete-li dva produkty nebo rovnou celou řadu, zažijete jejich synergický efekt a ještě intenzivnější výsledky. 

Info ikona
Vlasová péče ICONIQUE Professional řada C+ Colour Protection

Proč právě keratin?

Keratin je totiž základní stavební složkou vlasů. Hydrolyzovaný keratin vlasy obnovuje a zlepšuje jejich vzhled. Jeho molekuly pronikají do vlasového vlákna a vyplňují vzniklé mezery, tím vlasy získají na objemu a budou hladké a lesklé. Keratin také působí jako zvlhčovadlo, protože na vlasech vytváří ochranný film, který udržuje vlhkost. Jednou z hlavních ingrediencí, na které produkty ICONIQUE Professional sází, je právě hydrolyzovaný keratin.

Další účinné látky

Keratin propůjčil svůj název řadě pro suché a poškozené vlasy R+ Keratin Repair, není ale jedinou účinnou látkou. Například kationický polymer Symbio® quat dokáže vytvářet na povrchu vlasů kationtové vrstvy, které pomáhají zlepšovat jejich vzhled a snižovat tření mezi vlasy. Další složkou, která zlepšuje hydrataci vlasů, je protein sericin. Tato bílkovina získávaná z hedvábí podporuje celkovou kondici vlasů a dodává jim hebkost a hedvábný lesk.

Info ikona
Vlasová péče ICONIQUE

Krok za krokem

Každé mytí vlasů začíná použitím šamponu. Šampon ICONIQUE Professional R+ Keratin Repair vlasy dokonale vyčistí a zlepší jejich celkovou kondici. Keratin je posílí, takže budou lépe chráněné proti křehkosti, lámavosti a nadměrnému vypadávání. Spolu s kondicionačním polymerem pak také zklidní citlivou vlasovou pokožku.

Kondicionér ICONIQUE Professional R+ Keratin Repair vlasům okamžitě dodá přirozený lesk. Při pravidelném používání se viditelně zlepší jejich vzhled a budou hedvábné na dotek. Silikonová mikroemulze zajistí, že je snadno rozčešete a upravíte do požadovaného tvaru.

Krepaté, suché nebo poškozené vlasy ocení intenzivní hloubkovou péči v podobě vlasové masky ICONIQUE Professional R+ Keratin Repair. V masce obsažený hydrolyzovaný keratin spolu s unikátní repair složkou efektivně přispívá k postupné opravě vlasů. Aktivní látka Quaternium-98 zlepší vzhled vlasů a ochrání je před poškozením, ať už jde o mechanické namáhání, působení tepla z fénů či žehliček, účinky chemických látek, nebo o negativní dopady vnějších vlivů, jako je znečištění a UV záření.

Info ikona
Vlasová péče ICONIQUE Professional R+ Keratin Repair
Měření