Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak dopadlo testování nové řady Louka od značky Manufaktura?

Info ikona
Manufaktura

Česká značka Manufaktura představila novou anti-pollution řadu LOUKA pro život ve městě. Vybrali jsme třicet čtenářek Marianne.cz, které tuto novinku otestovaly. A jak testování dopadlo?

Promotion | 18. 06. 2021

Kosmetika Louka reaguje na aktuální trend v oblasti kosmetiky: anti-pollution. Jejím cílem je účinně chránit pokožku proti nepříznivým vlivům, které jsou spojeny se životem ve městě, a zároveň o ni pečovat. A to díky obsaženému komplexu z českých a slovenských bylin (sedmikráska, ostropestřec, řepík a pampeliška), jablek, broskví, ječmene a pšenice a díky dalším ingrediencím přírodního původu.

Naše testerky měly možnost vyzkoušet komplexní pleťovou péči ve třech krocích. Očistu v podobě micelární vody, dodání rovnováhy díky pleťovému séru a ochranu pleti s lehkou mlhou. Testování si všechny moc užily! 100 % z nich by díky této zkušenosti kosmetiku Louka doporučilo své kamarádce.

Jaké byly jejich bezprostřední dojmy po 14 dnech testování?

Micelární voda

Ochranná, detoxikační a hydratační micelární voda LOUKA s anti-pollution komplexem z českých a slovenských bylin a ovoce je vhodná pro šetrné odstranění nečistot a make-upu. 96 % testujících uvedlo, že jejich pleť byla po použití micelární vody jemná, čistá a hydratovaná. Jak si poradila s make-upem? „Používám celkem dost make-upu a po použití micelární vody byla má pleť během chviličky vyčištěna a zklidněna,“ uvedla Andrea a Iveta dodala, že jí se micelární vodou povedlo odlíčit i voděodolnou řasenku. 

Pleťové sérum

I ochranné a omlazující pleťové sérum LOUKA s anti-pollution a anti-aging komplexem si dámy pochvalovaly. „Líbilo se mi, že jsem pozorovala velmi brzy, jak krásně je má pleť hydratovaná. Moc mě potěšilo, že se za dobu používání séra má pleť sjednotila a zmizely pigmentové skvrny, které mě tolik trápily,“ uvedla testující Sabina. Dámy také často zmiňovaly příjemnou vůni produktu.

Info ikona
Manufaktura

Pleťová mlha

Velkým a příjemným překvapením byla pro část testujících pleťová mlha LOUKA, která se skvěle hodí k okamžitému osvěžení pleti nejen v horkých letních měsících. „Nejvíc nadšená jsem z pleťové mlhy. Používám ji několikrát denně, po chvilce se vstřebá a skvěle pleť osvěží, hydratuje “ uvedla testující Kristýna.

Třešničkou na dortu je krásný design celé řady, který testerky hodnotily velmi pozitivně. „Nádherné obaly i krabička, opravdu příjemné na pohled. Obaly padnou do ruky a dobře se dávkují, jak mají.“, shrnula své pocity testující Jana. 

A co testerky vzkázaly do Manufaktury?

Krásné české výrobky, které kromě toho, že fungují, také sluší koupelně.“

Miluji Vaše zapálení a ochotu přicházet stále s něčím novým.“

Jsem ráda, že jsem značku Manufaktura vyzkoušela pořádně a ráda se k ní budu vracet. Děkuji, že jste mi dali tu možnost prostřednictvím mého oblíbeného magazínu.“

To mluví za vše! Teď už jen zbývá, abyste řadu LOUKA od Manufaktury vyzkoušeli na vlastní kůži Vy.