Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Masky pod oči, do kterých se vyplatí investovat

Info ikona
Oční masky

Únava, přepracovanost a stres se odráží nejen na naší psychice, ale i vzhledu. Udělejte si na sebe alespoň deset minut a vyzkoušejte masky pod oči, které okamžitě zmizíkují kruhy pod očima a opticky vám uberou roky. Tohle jsou naši favorité!

Markéta Vörös | 8. 06. 2020

Mějte jednorázové masky pod oči vždy po ruce a vytvořte si doma alespoň dvakrát týdně oázu klidu. Stačí zapnout Netflix, uvařit bylinkový čaj a relaxovat.

Tip: Nechávejte si masky v lednici, budou zároveň redukovat nateklé oční okolí. Studený obklad v podobě masky se vám osvědčí hlavně po ránu! 

dsjsjflskjfkljsfljsld
Zleva: Maska na oči Coconut Oil Serum Eye Patch, Too Cool for School, £6.50, Cult Beauty; gelové masky pod oči Moodpatch Happy Place, Patchology, 5 párů v balení, 410 Kč, Sephora; kolagenové pásky Wake Me Up, Magicstripes, 5 párů v balení, 910 Kč, Byssine

Chcete zpevnit oční okolí, minimalizovat jemné vrásky a jednoduše omladit? Pak vyzkoušejte třeba oční masku Hydrogel Melting 360 ° Eye Mask od Lancôme, která obsahuje stejné množství bifidusového extraktu, jaké se nachází v polovině lahvičky séra Advanced Génifique Yeux Light-Pearl. Maska pod oči s retinolem Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask doslova funguje jako zmizík. Váš pohled bude jasnější než kdy dřív a vrásky pryč!

jdsljfksjfkls
Zleva: Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask, 12 párů v balení, 1850 Kč, Notino; maska na oči Advanced Génifique Yeux Light Pearl, Lancôme, 240 Kč, FAnn; maska na oči Recomfort Eyes, Matis, 20ml, 1129 Kč, FAnn

 

jdjflkjsdl

Rozjasňující maska Pixie zase díky vitamínu C, lékořici a ženšenu dává sbohem tmavým kruhům pod očima! Pokud jednorázovým maskám nefandíte nebo vám nevyhovují, máme pro vás tip. Vyzkoušejte třeba masku na spaní Eye Sleeping Mask od Laneige, která díky keramickému aplikátoru okamžitě osvěžuje oční okolí a během toho co spíte ho hydratuje a zklidňuje.

djhskjfksljfl
Zleva: gelové masky BeautifEYE Brightening Eye Patches, Pixie, balení 60ks, £22.00, Cult Beauty; maska na oční okolí Sisley Eye Contour Mask, 30ml, 2145 Kč, Notino; hydratační maska na oči Hydra Essentiel Eye Mask, Clarins, 30ml, 990 Kč, Sephora; noční maska na oči Eye Sleeping Mask, Laneige, 25ml, 850 Kč, Sephora