Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Přísná pravidla, která obrátí Meghan život vzhůru nohama

Svatbu snů má Meghan Markle, nyní vévodkyně ze Sussexu, za sebou. Ale to nejtěžší ji teprve čeká. Čeho se kvůli lásce byla ochotná vzdát?

Markéta Vörös | 28. 05. 2018
msncns,nskd

Žádná autogramiáda

Meghan, známá především z amerického seriálu Suits, byla zvyklá rozdávat svůj podpis fanouškům na každém kroku. S tím má teď šmitec. Důvod je ale pochopitelný a vztahuje se na každého člena královské rodiny. Je to kvůli možnému zneužití podpisu k padělání.

Nesmí volit

Nemožnost volit nebo veřejně podporovat politickou stranu je pravidlo, které platí samozřejmě nejen pro královnu, ale vztahuje se na všechny členy královské rodiny.

Už nikdy naboso

Určitě jste viděli video, na kterém usměvavá Meghan s radostí ukazuje svůj zásnubní prsten, který ji daroval princ Harry. Meghan vypadala v bílém kabátku fantasticky, přesto video způsobilo lehký poprask. Důvodem totiž byly její dokonalé nohy! Podle expertky na královskou etiketu Victorie Arbited neměla na sobě Meghan tělové punčochy, jak to vyžaduje královská etiketa a hlavně Její královská Výsost.

cksdkvlvl

Spát stejně jako královna

Pokud bude Meghan přítomna na večeři, kde bude královna, platí jednoduché pravidlo. Nikdo nesmí odejít spát dříve než Harryho babička. Tento královský předpis doprovází ještě jedna zásada – jakmile je královna hotova se svým jídlem, končí všichni. Nezáleží, že máte na talíři ještě půlku kuřete, vy o tom nerozhodujete!

Princezna Diana v tomto ohledu byla rebel. Na jedné večeři se v přítomnosti královny omluvila a odešla bez ohledu na etiketu. Už víme, po kom má Harry svůj temperament! 

Konec herecké kariéry

Když se přivdáte do královské rodiny, vaše kariéra (ať už je jakákoliv) musí jít stranou. Podle prvního oficiálního interview pro BBC to pro ni byla zásadní volba. Ale brala to pozitivně jako novou kapitolu svého života, nikoliv jako fakt, že se něčeho vzdává… tak samozřejmě, vzala si prince! A stejně jako ve své době Grace Kelly se nemusela dlouho rozhodovat.

Co sbalit s sebou na cestu?

V době, kdy Alžběta (tehdy ještě princezna) navštívila se svým manželem Philipem Kenyu, její otec král George VI. nečekaně zemřel. Fakt, že s sebou neměla žádný smuteční oděv, donutil budoucí panovnici k zavedení pravidla, podle kterého si musí všichni členové královské rodiny na své cesty sbalit oblečení vhodné pro čas smutku.  

Bez selfíček

Jakmile jí princ Harry požádal o ruku, přestala být na svém Instagramu aktivní a momentálně nemá žádný oficiální účet. Přesto ji můžete sledovat. Jak? Meghan má, stejně jako její manžel či princ William a jeho žena Kate, přístup k rodinnému královskému účetu Kensingtonského paláce

dsklflkseflks

Laky na nehty

Když se podíváte na fotky jejích rukou z posledních několika měsíců, pochopíte, jak se věci mají. Kromě tělových, růžových a broskvových laků na nehty má totiž zakázáno, stejně jako všechny ženy královské rodiny, lakovat si nehty výraznými a tmavými odstíny. Bye, bye barvičky!

sxdajdlk
O tomto laku si může Meghan už jen nechat zdát!

Žádné klínky

Jedná se o takové nevyřčené pravidlo. Její královská Výsost nesnáší boty na klínku, takže všem ženám královské rodiny je jasné, že do svého outfitu boty tohoto typu nezahrnou.

Make-up má jasná pravidla

Musí být takový, jako měla Meghan ve svůj svatební den. Jemný, decentní a sofistikovaný. Žádné výrazné líčení a na červené rty může zapomenout.

djskksdjkj
Podobný look bude muset dodržovat 
djkdkwedlw
Sexy look je bohužel minulostí...

Bez výstřihu

Nesmí nosit žádný oděv s příliš odhalujícím výstřihem. Tedy pokud nechce následovat princeznu Dianu, která si ho čas od času neodpustila. Vždy, když vystupovala z auta nebo se ohýbala, přikládala si k výstřihu psaníčko. To aby druhý den nevyšly noviny s fotkami, které by mohly způsobit skandál.

dcsdklfsldkf
Výstřih? Neexistuje!

Pokrývka hlavy

Jestliže se bude účastnit jakýchkoliv akcí plánovaných během dne, musí mít na hlavě klobouk.

ckkfjsdkl

Tak co myslíte, zvládne to Meghan?

cdkcldsvsd

 

Související články

Krása
Nejlepší účes pro léto 2024: Vsaďte na nadčasový střih, který ženy milují už 60 let

Nejlepší účes pro léto 2024: Vsaďte na nadčasový střih, který ženy milují už 60 let

Krása
Trendy barvy laků na nehty na léto 2024: Dejte prostor fantazii a propadněte těm nejkrásnějším nehtovým stylům

Trendy barvy laků na nehty na léto 2024: Dejte prostor fantazii a propadněte těm nejkrásnějším nehtovým stylům

Krása
Nejkontroverznější kosmetické trendy roku 2024: Propadnete odbarvenému obočí nebo 3D manikúře?

Nejkontroverznější kosmetické trendy roku 2024: Propadnete odbarvenému obočí nebo 3D manikúře?

Krása
Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa