Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

V domě postaveném ve 40. letech najdeme tento stylový padesátimetrový byt

Info ikona
V domě postaveném ve 40. letech najdeme tento stylový padesátimetrový byt

Nově zrekonstruovaný bytový dům má jedinečný šarm. Světlé tóny občas rozzáří výraznější tapeta, obytný prostor rozšiřuje útulný balkón. Nechte se inspirovat!

Terezie Benoni | 7. 01. 2023

Dvoupokojový byt má obytnou plochu velkou něco málo přes padesát metrů čtverečních. Interiér je neustále zalitý denním světlem, které sem vpouští veliká okna s původním mosazným kováním. Souvislá dřevěná podlaha dodává na harmonické kompaktní atmosféře. Praktické vestavěné skříně v ložnici a hale zase poskytují potřebný úložný prostor, díky kterému nebylo potřeba prostor zatížit dalšími většími kusy nábytku. Vedle hlavního vchodu je navíc šatna a komora. Kuchyně se renovace dočkala v roce 2017.

Galerie: Švédský padesátimetrový byt
Mohlo by se vám líbit

Romantické tapety i chladná modř

Když vejdete do bytu, přivítá vás světle růžová tapeta. Tu doplňuje dřevěný konzolový stolek se zrcadlem a vkusně vybrané obrazy. Hlavní obytný prostor je už o poznání decentnější. Stěny jsou ponechané bílé, nad kuchyňskou linkou je praktický bílý obklad. V této velké místnosti je kromě kuchyně a jídelní části také obývací pokoj, ze kterého je možné vejít na balkón s posezením. Poslední místností je ložnice. Té kraluje modrá výmalba, která má podle odborníků blahodárný účinek na náš spánek.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku