Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

CEWE FOTOKNIHA plná letních zážitků

Info ikona
CEWE fotokniha

Letní prázdniny plné skvělých zážitků by si měl člověk pamatovat napořád. Protože vzpomínky jsou to jediné, co nám po létě zůstane. Pojďme si společně tyto krásné vzpomínky uchovat a vytvořit z nich příběh do CEWE FOTOKNIHY, který chceme vyprávět svým blízkým.

Promotion | 22. 08. 2004

Se vším vám pomůže asistent

Stačí, když se zastavíte na webu cewe.cz, stáhnete a nainstalujete si program CEWE fotosvět zdarma. V programu je pro vás připraveno spoustu tematických šablon, které čekají jen na vaše fotky. Navíc v něm narazíte na asistenta, který umí sestavit celou knihu za vás. Provede vás každým krokem a vy pak už jen jeho návrh doladíte, aby to bylo podle vašich představ.

Info ikona
CEWE fotokniha

Ať už CEWE FOTOKNIHU vytváříte sami nebo ji za vás sestavil asistent, vždy si na začátku vybíráte formát knihy. My vám můžeme doporučit formát XL. Má krásné rozměry 30 x 30 cm, a tak neřešíte, zda máte víc fotek na šířku či na výšku, místo bude pro všechny.

Pro vaše zážitky jen to nejlepší

Díky vašim osobním fotkám je každá kniha jedinečná, proto si zaslouží i speciální efekty přímo na vazbě. Pomocí efektů tak můžete zvýraznit jakýkoliv text nebo si vybrat tematický klipart připravený už s vybraným efektem. Mezi efekty najdete průhledný parciální lak, zlatý, stříbrný či rose gold lesklý efekt. Každý je výjimečný stejně jako vaše vzpomínky.

Vaše spokojenost je nejdůležitější, proto máte garantovanou nejvyšší možnou úroveň kvality a služeb. Pokud se však stane, že v nějakém případě nebudete spokojení, můžete vaši CEWE FOTOKNIHU vrátit a bude vám buď vyhotovená znovu, nebo vráceny peníze.

Info ikona
CEWE fotokniha

Příroda na prvním místě

Výroba všech CEWE fotoproduktů je klimaticky neutrální. To znamená, že nevyhnutelné emise CO₂ jsou kompenzovány certifikovanými projekty na ochranu klimatu. CEWE proto aktivně podporuje např. projekt Kasigau Wildlife Corridor v Keni, již od roku 2016, který se zabývá ochranou lesů a obnovou lesních porostů.

Získejte více za nižší cenu

Objednejte fotoknihu i svým blízkým, se kterými jste prožili krásnou dovolenou. Stačí vytvořit jednu knihu a objednat ji klidně i pro babičku, dědu nebo rodiče či kamarády. Množstevní slevy jsou automaticky již od 2 kusů. Radost z fotoknihy je vždy zaručená. Spousta spokojených zákazníků vám může potvrdit, že CEWE FOTOKNIHA je ten nejkrásnější vánoční dárek. A co víc? Knihu vytvoříte teď, dokud máte vzpomínky v živé paměti, a už nemusíte před Vánoci hledat dokonalý dárek. Protože tím je právě CEWE FOTOKNIHA.

Potřebujete ještě více inspirace? Projděte si tipy, jak na CEWE FOTOKNIHU z dovolené.

Měření