Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Tajemství ibizského statku obklopeného přírodou a klidem

Info ikona
Tajemství ibizského statku obklopeného přírodou a klidem

Ibiza, slavný ostrov známý svými plážemi a nočním životem, skrývá také své tajemství - starý statek s názvem Can Gallop. Tento úchvatný pozemek je ukrytý v hluboké přírodě, obklopený svěžími lesy a zvlněnými kopci, což z něj činí ideální útočiště pro ty, kteří touží po klidu a soukromí.

Terezie Benoni | 15. 08. 2023

Ukryté v hluboké přírodě stojí staré zemědělské stavení, které se majitelé rozhodli upravit v rustikálním duchu tak, aby mohli žít v dokonalém pohodlí s přírodou doslova na dosah. A jejich interiér zdobí skutečné poklady. Can Gallop, je klasický ibizský statek obklopený svěžími lesy a zvlněnými kopcemi. Dům obklopuje víc než 26 hektarů divoké přírody a nabízí absolutní soukromí a klid, přesto že do města Ibiza je to čtvrt hodiny autem a vesnice s letištěm San Jose je pouhých dvacet minut cesty. Tento histircký statek, který dřív sloužil jako zázemí pro místní zemědělce, má 5 ložnic, dva bazény a rozlehlé zahrady. I přes úpravy interiéru jsou stále dochované původní rustikální prvky, které jsou pro zdejší kraj zcela typické.

Galerie: Dům na Ibize
Mohlo by se vám líbit

Místo s velkým potenciálem

Interiéru dominujljí původní dřevěné trámy, masivní kamenné zdi a terakotová podlaha. Dům byl zrekonstruovaný tak, aby sloužil k celoročnímu pobytu, nechybí tu ani topení. Kromě pěti ložnic, jsou zde také čtyři koupelny. Bazén má tvar jezera a obklopují ho dřevěné terasy. Kromě toho dům obklopují hospodářské budovy o ploše 460 m2, které na opravu ještě čekají a pro nové majitele bude jistě výzva, jak s takovým prostorem naložit. Místo totiž po dlouhých dvaceti letech mění majitele.

Mohlo by se vám líbit

Zdroj: Fantastic Frank, www.fantasticfrank.com

Zdroj článku