Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Klidný dvoupokojový byt v pastelových tónech

Info ikona
Byt s dostatkem úložného prostoru

Ačkoli je tento byt pouze dvoupokojový, má dostatek úložného prostoru a díky atypickým dispozicím působí svěžím a vzdušným dojmem. Vkusně vybraný nábytek v pastelových tónech jen podtrhuje jeho podmanivou atmosféru.

Terezie Benoni | 8. 10. 2022

Kde chyběly potřebné metry, tam přišel na řadu skvělý nápad. A těch má na rozdávání švédská stylistka Emma Fischer. Podařilo se jí do malého a nevzhledného bytu vnést harmonii a šikovnými nápady prostor doslova nafouknout. Jako ideální řešení se pro tento malý prostor ukázal nábytek na míru. Ačkoli se jednotlivé tóny nábytku v místnostech mění, styl a také kožené úchytky zůstávají. Díky tomu a také jednotné podlahové krytině v dekoru světlé borovice, působí interiér kompaktním dojmem.

Galerie: Byt s dostatkem úložného prostoru
Mohlo by se vám líbit

Opakující se barvy

U barev se ještě na chvilku zastavme, protože právě na nich je jedinečná atmosféra tohoto malého bytu založená. Když do bytu vejdete, přivítá vás útulná hala obložená bíle lakovanými palubkami, se světlou dřevěnou podlahou. Odtud vedou dveře do koupelny, ve které najdeme pro tento interiér tolik typické dřevěné skříňky, tentokrát v zeleném odstínu. V jedné ze skříněk je dokonce schovaná pračka. Když se vydáte nalevo, vejdete do prostorného obývacího pokoje, na jehož konci je vchod na balkón. Světlý prostor je zařízený jednoduše, přesto rafinovaně. Nízké skříňky po celé jedné stěně v šedém tónu nabízí velkorysý úložný prostor, přesto neubírají místnosti na její vzdušnosti a odlehčenosti. Je tu pohodlné posezení a také jídelní stůl. Na opačné straně bytu je úzká kuchyň, ve které bylo místo využité do posledního centimetru. Šedé skříňky s lesklými kovovými detaily dodávají kuchyni punc luxusu. Z kuchyně vedou dveře do ložnice. Také v ložnici najdeme na míru vyrobený nábytek. Je to veliká šatní skříň sahající až ke stropu a na protější straně pracovní stůl. Oba kusy nábytku jsou ve světlejším šedém tónu, než sousedící kuchyňská linka a potravinové skříně. Chytrý design v tomto malém bytě obstál na jedničku.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku