Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Kuchyň je srdcem skandinávsky laděného bytu pro mladou rodinu

Info ikona
 Moderní byt v secesním domě

Třípokojový byt nabízí moderní bydlení v domě, který byl postavený už na přelomu století. Dobové prvky jsou citlivě zkombinované se soudobým designem.

Terezie Benoni | 27. 08. 2022

Byt o ploše osmdesát metrů čtverečních je situovaný na dvě světové strany. Z haly s bohatým úložným prostorem se můžete vydat vlevo do kuchyně. V bytě jsou jednotné světlé dřevěné podlahy. Moderní kuchyňská linka je vyrobená od firmy Ballingslöv. Její minimalistický moderní vzhled skvěle kontrastuje s vysokými stropy a historickými detaily secesního domu. Bílé minimalistické skříňky jsou opatřené pracovními deskami z bílé žuly. Obklad tvoří malé bílé dlaždičky s černými spárami, jak je typické pro skandinávský styl bydlení. Praktický navazující kuchyňský ostrůvek je přímo spojený s linkou a slouží pro rychlé občerstvení. Z kuchyně můžete vejít na balkón s příjemným posezením.

Galerie: Moderní byt v secesním domě
Mohlo by se vám líbit

Moderní skandinávský styl pro mladou rodinu

Dvojitými dveřmi se z kuchyně dostanete na slunný jižní balkon s romantickým výhledem na střechy okolního města. Zastřešuje ho elektrická markýza, která je ideální pro deštivé dny. Na opačné straně bytu se nachází velkolepý obývací pokoj s arkýřovým oknem. V okenním výklenku je velký jídelní stůl, v zadní části místnosti je sedací souprava s televizním stolkem, a hlavně stále funkčními kachlovými kamny. Ta se starají o pohodu především v zimních měsících. Vlevo od obývacího pokoje je hlavní ložnice, která se nese v zelenošedých tónech. Napravo od obývacího je dětský pokoj s velikou šatní skříní.
 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku