Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Miniaturní secesní byt doplňují moderní designové detaily

Info ikona
Secese v moderním kabátku

Jednopokojový byt se třemi velkými okny a balkonem orientovaným na jih vytváří dokonalé útočiště v centru města. Z bezpečí domova můžete pozorovat ruch okolních ulic, který do nejvyššího patra secesní budovy doputuje jako příjemný šum.

Terezie Benoni | 2. 08. 2022

Pečlivě zrekonstruovaný byt se třemi velkými okny a balkonem najdete v centru Stockholmu v jedné z reprezentativních budov postavených v roce 1907. Secesní styl budovy je patrný také v samotném interiéru tohoto malého bytu. Původní prkenné podlahy, vysoké podlahové lišty, hluboké okenní výklenky, stropní rozety a především funkční kachlová kamna. To vše ukazuje na historii domu a dodává bytu jedinečnou atmosféru. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na vysoké stropy, které na metry malém prostoru pomáhají vytvářet vzdušné bydlení. 

Galerie: Secese v moderním kabátku
Mohlo by se vám líbit

2kk k pohodlnému životu stačí

Bezpečnostní dveře vás přivedou do malinkáté chodby, která tak akorát vystačí na pověšení bundy a odložení bot. Zabudovaná šatní skříň je největším úložným prostorem v tomto bytě. Jen o dva kroky dál se ocitnete v kuchyni, kam se vešel moderní jídelní stůl s designovými plastovými židlemi. Mramorová deska a porcelánové umyvadlo koresponduje se secesním stylem budovy, zatímco moderní minimalistický design odkazuje na současný skandinávský styl bydlení. Srdcem bytu je vzdušný pokoj plný denního světla, které sem přivádí jak okno, tak prosklenné dveře na balkon. Jedná se o ložnici a obývací pokoj v jednom. Nelze si nevšimnout majestátních stále funkčních kachlových kamen, která se odráží v dvoumetrovém zdobeném zrcadle. Poslední místností je koupelna, která byla citlivě zrekonstruovaná, tak aby zapadla do staleté budovy, současně poskytla potřebný komfort

 


 

Mohlo by se vám líbit

Zdroj informací: nestorfastighetsmakleri.se, @nestorfastighethetsmakleri