Interiér designérky
Bytová designérka Adéla Foldynová, která dnes pracuje na projektech napříč Českem i v zahraničí, otevřela dveře svého vlastního domova, prostoru, který si navrhla do posledního detailu sama. A je na něm vidět každá hodina zkušeností i cit pro materiály, barvy a proporce.
Bytová designérka Adéla Foldynová, která dnes pracuje na projektech napříč Českem i v zahraničí, otevřela dveře svého vlastního domova, prostoru, který si navrhla do posledního detailu sama. A je na něm vidět každá hodina zkušeností i cit pro materiály, barvy a proporce.
Tento domov stojí na třech pilířích: kvalitní materiály, originalita a promyšlenost. Každá místnost má svůj výraz, ale celek působí harmonicky a nenuceně. Nic tu není navíc, nic nechybí.
Cílem bylo vytvořit domov, který bude nadčasový, příjemný na život a zároveň osobní.
Milé detaily jsou pro Adélu důležité a nezbytné.
Hlavní linkou celého interiéru je masivní dub, který přechází napříč domem od nábytku na míru až po detaily, které prostor zateplují. Dřevo doplňuje čistá bílá betonová stěrka bez jediného spoje, která nahradila klasickou dlažbu.
Minimalistická, praktická, krásně hladká, a také velmi příjemná na každodenní používání. V koupelně naopak nás čeká trochu překvapení: lité fialové epoxidové podlahy, které dodávají místnosti expresivní charakter, přitom nepřeřvávají zbytek interiéru.
Velkým magnetem prostoru je 3D měsíc zasazený přímo do stěny ložnice. S vlastním nasvícením vytváří večer téměř magickou atmosféru, světelnou plastiku, která působí jako moderní umělecký objekt.
Žádné zahlcení dekoracemi, jen pár vybraných prvků, které udávají tón.
Ačkoli je v domě mnoho atypických řešení a nábytku na míru, celek zůstává jednoduchý, čistý a esteticky sjednocený.
Adéla pracuje s velkorysým množstvím světla a struktury nechává vyniknout samy o sobě. Není potřeba je doplňovat dalšími vrstvami.
Vánočně vyladěný interiér nesmí chybět.
Svátečně ozdobený stůl láká k zasednutí.
Advent už brzy začne a s ním se opět rozzáří světlo svíček.
Prohlédněte si další galerie
- Vánoční domov rodiny, která miluje tradiční Vánoce: ozdoby z dětství, nové radosti a vůně cukroví
- Kuchyň slovenské celebrity je místem klidu, kde se cítí nejlépe
- V bytě v činžovním domě z počátku 20. století se potkává noblesa minulosti s moderní jednoduchostí
- Kouzelná proměna bytu na Josefově, která vás dojme: Historie, světlo a klid uprostřed Prahy
- Kategorie Marianne bydlení
79 Kč
79 Kč
84 Kč