Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Své vysněné bydlení našli na předměstí Mnichova

Info ikona
Ve spolupráci s Westwing

Blízko městu, ale s vlastní zahradou. Takový byl sen o novém bydlení plus-size influencerky Vereny Prechtl a jejího manžela. Nakonec se jim skutečně podařilo najít světlý byt s dokonalou terasou.

Terezie Benoni | 20. 02. 2022

Verena Prechtl a její manžel Maximilián Hörl chtěli utéct z hektického města a najít si pro sebe klidné místo pro život, nejlépe se zahradou, kam bude moct vyběhnout jejich pes Timon. Nakonec se zamilovali do světlého bytu s vlastní zahradou a terasou. Nadchla mě hlavní obytná místnost, kde je otevřený obývací prostor spojený s kuchyní. Moc ráda vařím a nejšťastnější jsem, když můžu pozvat přátelé a rodinu a dobře je pohostit. Vzhledem k prostoru jsme se rozhodli pořídit si kulatý stůl. Židle Rachel jsme měli už ve starém bytě. Jsou super pohodlné,“ pochvaluje si Verena. „Když zrovna nevytváříme obsah pro můj blog, Max a já chodíme po bleších trzích a hledáme všemožné poklady. Třeba jako ozdobný ananas od švýcarského výrobce, který jsme si zamilovali. Kupujeme staré knihy, našli jsme tam také model Forda Mustanga z roku 1967. Co u nás nikdy nesmí chybět, jsou čerstvé květiny.“

Galerie: Na návštěvě u Vereny Prechtl
Mohlo by se vám líbit

Lego a Nintento museli pryč

Maxmilian je kameraman a pro nové bydlení musel obětovat svou sbírku Lega a Nintenda. V moderním interiéru zkrátka nebylo místo pro nadbytečné věci. Verena ráda kombinuje různé vzory, barvy a materiálů polštářů a nemůže si vynachválit modulovou pohovku v obývacím pokoji. Většinu vybavení pořídili během pandemie. Nejvíc se těší na jaro, až si konečně užijí terasu a rozkvetlou zahradu. Pohodlí nemají jen uvnitř, ale také na zahradě, kde nechybí pohodlná zahradní pohovka a gril.

Mohlo by se vám líbit