Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Potřebuje vaše domácnost „refresh“? Nakupujte během Dnů Marianne!

Info ikona
Dny Marianne 2020

Jestli potřebujete nový nábytek, spotřebiče, nebo si jen chcete udělat radost novými dekoracemi, právě nyní je ten pravý čas. Nezadržitelně se totiž blíží Dny Marianne, kdy na vás ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku čekají slevy až 70 %. Na co dalšího se můžete těšit?

Terezie Benoni | 20. 08. 2020

Rok se s rokem sešel a jsou tu opět DNY MARIANNE! Víkendová nákupní akce plná slev se koná v termínu 18.9.-20.9.. Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Těšit se můžete na produkty od značek Manufaktura, Tescoma,  Lino Design, Magniflex, Sconto, Koberce Breno, Natuzzi Italia, Asko, Dormeo, Datart, Jysk, BoConcept, Decoland a mnoho dalšího. 

Info ikona
Dny Marianne

Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v  zářijových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v  aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz. Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné. Letos jsme pro vás připravili osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete skvělou atmosféru a především speciální program.

Detailní informace najdete v  aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz

Zářijovou Marianne i Marianne Bydlení i s kupony si můžete objednat až domů do chránky s POŠTOVNÝM ZDARMA!

Objednávejte na www.marianne.predplatsi.cz a www.mariannebydleni.predplatsi.cz.

Nezapomeňte, prodloužený víkend plný nejvýhodnějších nákupů letošního roku startuje už v 18.9.