Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

workshop: přetvořte starou košili v šik zástěru!

Naučte se základy přešívání a upcyklace!

Určitě to znáte taky. Na dně skříně se vám kupí oblečení, které je vám líto vyhodit, ale zároveň jste ho už měsíce, možná i roky neměli na sobě. A právě tyhle kousky s nostalgickou minulostí můžou díky upcyclingu, tedy přetváření starých nepotřebných věcí v nové s vyšší užitnou hodnotou, získat zase jiskru.

Redakce | 14. 11. 2018

Starší volné košile, ať už vlastní nebo třeba po tátovi, není těžké ve skříních najít. A Ivana Špičáková z galerie KusKovu ví, jak je pomocí jednoduchého přešití proměnit v elegantní obleček do kuchyně. Kurz je součástí výstavy Recyklo by Art on Stage, která představí umělecké i designové kousky vytvořené pomocí recyklace. Vymýšlely jsme doprovodný program a hledaly inspiraci na internetu. Předělávání košil na zástěry není naše původní myšlenka, ale moc se nám zalíbila, protože je jednoduchá a efektní, říká galeristka.

Ze starého nové a užitečné, to je motto výstavy Recyklo by Art on Stage.

Ze starého nové a užitečné, to je motto výstavy Recyklo by Art on Stage.

Výstava začíná 23. listopadu a potrvá až do 7. prosince na adrese Biskupský dvůr 6. Workshop se na stejném místě uskuteční v sobotu 1. prosince 2018 od 14:00 do 18:00. S sebou budete potřebovat jen starou košili, veškeré další náčiní a vybavení bude k dispozici na místě. V ceně 800 Kč je zahrnuto také občerstvení. Pro účast je nutná registrace na [email protected].

Když nás nebude tlačit uzávěrka tištěného Marianne Bydlení, na akci se s vámi rádi potkáme!