Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Proměny

Proměna: Pokojíček pro dva závodníky

Info ikona
Pokojík pro dva raubíře

Tahle proměna je plná barev a hravosti. Sen o pokoji pro dva raubíře, budoucí závodníky formule 1, splnila designérka Janka Murínová na jedničku. Závod může začít!

Eva Slunečková | 6. 02. 2019

Dvojčata ještě donedávna spala se svými rodiči v ložnici, teď už je jim ale tři a půl roku a to už je přece věk, kdy mají velcí kluci nárok na svůj vlastní pokojíček. Menší zádrhel byl ale v tom, jak do malého prostoru umístit dvě postele, úložný prostor, a ještě tu zbylo dost místa na klučičí řádění. Největším přáním jejich maminky Zdeňky Mynářové bylo, aby pokoj působil symetricky a kluci měli preventivně všechno stejné – jen barevně odlišené. Úkolu se zhostila naše designérka Janka Murínová a doporučila nechat postele vyrobit na míru rovnou i s úložnými zásuvkami. Další úsporu místa vyřešila i vestavěná skříň u okna, která vznikla v místě průchozí šatny. Ta byla rozdělena příčkou na dvě části – jedna slouží klukům a druhá z opačné strany rodičům. Protože Matyáš zbožňuje červenou a modrou a Šimon zase oranžovou a zelenou, volba barev v pokojíku byla předem daná. Do jejích spárů tak padly nejen postele, ale i výmalba a doplňky, které navíc oživila tapeta s pestrobarevnými autíčky. Pokoj se propojil a připravil na pořádné klučičí řádění!

Galerie: Proměna klučičího pokojíčku
Mohlo by se vám líbit

Magický svět Anouk Pantovoly strhne vaši pozornost

Nizozemská umělkyně rodným jménem Anouk de Groot vytváří jedinečný pohádkový svět inspirovaný východní Evropou. Její panenky a originální dekorace na zeď svou dynamikou připomínají magické obrazy Marca Chagalla. Zapomeňte na všední starosti a poslechněte si příběh těchto jedinečných dekorací.
mariannebydleni.cz