Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Vzdát hold ženám, to umějí výjimečné šperky APART

Info ikona
APART kampaň k MDŽ

Nová kampaň značky APART Vás zavede do prosluněné a energické Barcelony, kde si ambasadorka Julia Wieniawa užívá nezapomenutelnou dovolenou. Navštívíte ty nejkouzelnější kouty hlavního města Katalánska a inspirujete se nejnovějšími trendy ve špercích, které vznikly na počest žen.

Promotion | 22. 02. 2004

Uznávaný fotograf Marcin Tyszka odvedl i tentokrát skvělou práci. Na snímcích dokázal zachytit fascinující krásu Barcelony i půvab mladičké modelky, kterou zdobí nejen oslnivý úsměv, ale také stylové šperky se symbolem nekonečna. A není to náhoda – APART již několik let tímto motivem oslavuje Mezinárodní den žen. Nekonečno totiž dokonale vystihuje podstatu ženskosti – reprezentuje stabilitu, oddanost a sílu.

Info ikona
APART kampaň k MDŽ

První část jarní kampaně, která je věnována MDŽ, představuje nejkrásnější šperky s motivem ležaté osmičky, které mají neobyčejný význam. Nabídka zahrnuje spoustu zlatých a stříbrných vzorů s nádhernými diamanty, zirkony a barevnými drahokamy. Výběr je skutečně rozmanitý.

Nekonečno se objevuje na náhrdelnících, náramcích, náušnících i prstenech, které najdete v oblíbených kolekcích Magic Moments, Secret Garden nebo Colors of Life. Vzory jsou jemné a nadčasové, proto se dají jednoduše zkombinovat s ostatními šperky. Na další fotografie z úžasné jarní kampaně se můžete těšit už od 8. března. A buďte si jisti, že jaro a léto bude s APARTem naprosto výjimečné!

Info ikona
APART kampaň k MDŽ
MDŽ oslavuje sílu a krásu žen. Stejně jako šperky APART, které najdete v galerii.