Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda a krása

Vítězky soutěže Tvář Světa ženy si den plný krásy užily na maximum

Naše čtenářky se proměnily na jeden den v modelky a měly tak možnost užít si jedinečný den plný rozmazlování a profesionální péče. Navíc získaly i hodnotné ceny, které jim budou připomínat tento výjimečný zážitek.

Jeden den v centru pozornosti

Den, kdy se obyčejné ženy proměnily v modelky, byl plný úsměvů a krásy. Vše začalo v nádherných prostorách pražského Boutique Hotelu Jalta, který poskytl ideální kulisu pro tento nevšední zážitek. Redakce společně s partnery soutěže – prestižní kosmetickou značkou Mary Kay a módní značkou F&F z Tesca, se postarali o to, aby se naše čtenářky cítily jako opravdové hvězdy.

V rukách profíků

Každá z žen prošla proměnou pod rukama profesionálů. Líčení bylo v režii ambasadorky značky Mary Kay, Kateřiny Markové, která každé z nich doporučila kosmetiku přizpůsobenou jejich pleti. Pro perfektní outfit se postarala stylistka Denisa Přikrylová, která vítězky soutěže oblékla do oblečení z kolekce F&F.

Unikátní příběhy

Nicola z Tábora, jedna z vítězek, našla v tomto dni únik od každodenních starostí a objevila novou radost. „Co pro mě znamená svět ženy? Je to svět plný radostí a občas také starostí, které jsem díky focení ráda pustila z hlavy.“ 

Info ikona
Čtenářka Nicola

Nicola má na sobě pruhované úpletové šaty (F&F, Tesco, 749 Kč). 

Make-up podle Mary Kay 
CC krém s SPF Very Light (590 Kč), tuhý minerální pudr Ivory 2 (490 Kč), korektor pod oči (490 Kč), tvářenku Shy Blush (390 Kč), Chromafusion® oční stíny: Biscotti, Emerald Noir, Onyx, Espresso (260 Kč/1 kus), Lash Love® řasenku (490 Kč), vysoce hydratační rtěnku Fuchsia Dream (550 Kč), konturovací tužka na rty Rose (370 Kč). 

Míša z Prahy, dlouholetá čtenářka našeho časopisu, prožila tento den společně se svou dcerou. „Jsem vaší věrnou čtenářkou už pěknou řádku let. Zažít den v roli modelky, a navíc dostat možnost vyfotit se i s dcerou, je pro nás obě zážitek na celý život.“ 

Info ikona
čtenářka Míša s dcerou

Míša má na sobě svetr, 749 Kč, džíny 599 Kč, bundu, 1899 Kč  (vše F&F, Tesco), boty (Deichmann, 999 Kč).

Info ikona
Čtenářka

Make-up podle Mary Kay 
CC krém s SPF Very Light (590 Kč), tuhý minerální pudr Ivory 2 (490 Kč), korektor pod oči (490 Kč), tvářenku Rogue Rose (390 Kč), Chromafusion® oční stíny: Biscotti, Dusty Rose, Hazelnut, Espresso (260 Kč/1 kus), Lash Love® řasenku (490 Kč), vysoce hydratační rtěnk Poetic Pink (550 Kč).

Libuše ze Strání díky projektu objevila nové pocity. „Den plný líčení a módy pro mě byl výjimečný. Poznala jsem úplně jiný svět, než je ten můj každodenní.“  

Info ikona
Čtenářka Libuše ze Strání

Libuše má na sobě halenku 399 Kč, semišové sako, 999 Kč, semišové kalhoty, 699 Kč (vše F&F, Tesco), lodičky (Deichmann, 699 Kč). 

Make-up podle Mary Kay 
CC krém s SPF Very Light (590 Kč), TimeWise® rozjasňující podkladovou bázi Ivory W 130 (590 Kč), tuhý minerální pudr Ivory 2 (490 Kč), korektor pod oči (490 Kč), tvářenku Rogue Rose (390 Kč), Chromafusion® oční stíny: Biscotti, Mahagony, Dusty Rose, Merlot, Espresso; (260 Kč/1 kus), Lash Love® řasenku (490 Kč), vysoce hydratační rtěnka Boho Plum (550 Kč). 

Info ikona
Líčení čtenářky

Odměny pro vítězky

Jako poděkování za jejich účast, každá z vítězek obdržela balíček pečující a dekorativní kosmetiky Mary Kay v hodnotě 10 000 Kč a módní kousky od F&F v hodnotě 2000 Kč. Tyto dary nejen ocenily jejich krásu a odvahu, ale také podpořily jejich cestu k sebevědomí.

Díky projektu jsme měli tu čest sledovat, jak se obyčejné ženy proměnily ve hvězdy a zažily den, který změnil nejen jejich pohled na svět módy, ale i na sebe samy. Děkujeme Boutique Hotelu Jalta za poskytnutí nádherných prostor a všem, kteří se podíleli na tomto nezapomenutelném dni.

Video: David Pacholík

Měření

Související články

Dům
Petr Fiala a jeho žena Petra citlivě zrekonstruovali měšťanský dům v samém srdci Poděbrad

Petr Fiala a jeho žena Petra citlivě zrekonstruovali měšťanský dům v samém srdci Poděbrad

Dům
Klasika s moderním šarmem: Dům s s vůní Provence a skandinávským hygge každého okouzlí

Klasika s moderním šarmem: Dům s s vůní Provence a skandinávským hygge každého okouzlí

Byt
Bydlení snů v Praze: Měl tu stát fotbalový stadion, nyní se majitelé z jedenáctého patra kochají výhledem na Pražský hrad

Bydlení snů v Praze: Měl tu stát fotbalový stadion, nyní se majitelé z jedenáctého patra kochají výhledem na Pražský hrad

Dům
Elegance a rustikální kouzlo: Tento prázdninový dům vás okouzlí

Elegance a rustikální kouzlo: Tento prázdninový dům vás okouzlí