Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Nejkrásnější krasobruslařské kostýmy v historii olympiády

Zimní olympiáda v jihokorejském Pchjongčchangu je v plném proudu. My si nejvíce užíváme sledování krasobruslení. Ani ne tak ze sportovního hlediska, jako z toho módního. Všechny kostýmy plné barev, třpytek a flitrů, které svým leskem dotáhnou každou piruetu k dokonalosti, to je pastva pro oči. Také ladné pohyby krasobruslařek a to, jak se nám zatají dech při každém skoku, jsou věci, které na této disciplíně milujeme.

Karolína Peřinová | 13. 02. 2018

Českou republiku v krasobruslení reprezentuje Michal Březina, který jako první Čech skočil dva čtverné skoky v jedné jízdě. Palce budeme držet i mladičké sportovní dvojici Martinovi Bidařovi a Anně Duškové.

Aby mohl taneční pár Michal Češka a Kanaďanka Courtney Mansour soutěžit pod českou vlajkou, musela Courtney dostat české občanství. Podařilo se jí to v prosinci minulého roku a získala díky tomu i nové jméno. Z Courtney Mansour se stala česká Courtney Mansourová. Prý jí to vůbec nevadí a jméno se jí líbí. Je pyšná, že bude reprezentovat Českou republiku a prozradila, že jejich kostýmy budou v barvách české vlajky.

V galerii jsme pro vás vybrali několik nejkrásnějších kostýmů, které se kdy na olympiádě objevily.