Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Od Belly ze Stmívání až po rockovou divu! Fascinující proměna Kristen Stewart

Info ikona
Kristen Stewart

Kristen Stewart patří k hollywoodským stálicím. Zatímco na filmovém plátně vyniká díky svému hereckému talentu, v soukromí ji obdivujeme za její módní styl, který není ovlivněn konvencí nebo posledními trendy.

Zásluhou svých rodičů měla Kristen Stewart k filmovému průmyslu blízko už od dětských let. A tak nikoho nepřekvapilo, když jedenáctiletá Kristen získala roli v hollywoodském filmu Životní jistoty. Skutečná vlna popularity ale přišla až o šest let později, kdy kina po celém světě promítala upíří ságu Stmívání. Role Belly Swan přinesla herečce nejen zmiňovanou popularitu, ale také mnoho nových filmových výzev. Naposledy jsme Kristen Stewart mohli obdivovat v životopisném snímku Spencer, ve kterém ztvárnila princeznu Dianu.

Úspěch na filmovém plátně s sebou přinesl také mnoho společenských událostí a večírků. Už od teenagerových let ale Kristen Stewart dokazovala, že si nepotrpí na nadýchané volány nebo poslední trendy. V soukromí ji můžete nejčastěji zahlédnout v roztrhaných džínách, converskách a kšiltovce, zatímco na červený koberec ráda oblékne šaty s rockerským nádechem.

Nedílnou součástí její garderoby jsou také kousky od Chanel, které Kristen Stewart nosí „po svém“. Důkazem je její chanelovský look z letošního předávání Oscarů složený z krátkých šortek, saténového sáčka a rozepnuté bílé halenky Chanel. Celý outift Kristen podtrhla šperky Chanel High Jewelry, kouřovým líčením a rockovým účesem. Další zajímavé kousky, které Kristen Stewart oblékla, můžete naleznout v naší galerii. 

Zdroj: autorský článek + glamour.com