Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Svěží, klasické i divočejší: Kolekce kabelek Quazi jaro-léto 2021 má styl

Info ikona
Quazi

V nové kolekci kabelek značky Quazi , kterou najdete na prodejnách a v eshopu CCC, se objevují kousky, které garantují módní look: shopper bags s měkkými uchy, kabelky na řetízku nebo pytlovité kabelky s třásněmi.

Promotion | 14. 07. 2021

Do práce nebo na pláž, minimalistické nebo hodně zdobené, jemné pastelové barvy nebo intenzivní odstíny léta. Kolekce kabelek Quazi pro jaro/léto 2021 kopírují trendy s přehlídkových mol, ale zůstávají jednoduché, praktické a nadčasové.  

V kolekci nechybí oblíbené shopperky, kabelky na řetízku nebo s různým řasením. Inspirací také byla éra květinových dětí, která se proplétá s motivy z 90.let dvacátého století.  

K letním outfitům – jak k těm klasickým, tak i k těm lehce divokým, se ideálně hodí lehce extrovertní hobo kabelka, případně i na řetízku v odstínu manga. A určitě nesmí chybět ani ty prošívané, které si zamilujete pro jejich oválný tvar a v barvách jako je bílá, banánová nebo malinová.  

Info ikona
Quazi

Do práce se určitě hodí i černé kabelky na zlatém řemínku nebo shopperky bez zbytečných dekorací. Na nákupy si určitě vezměte XL shopper tašky s velkým logem značky, ale na večerní drink Vám postačí malá kabelka s lakovanou kůži. Elegantním doplňkem bude stříbrná spona. Eleganci se sportovním vkusem spojuje XS látkový kabelka na širokém pásku a prázdninového ducha objevíte u ledvinky s řetízkem.  

U některých modelů hrají prim detaily – měkká kabelka v odstínu kávy s mlékem, která se vyznačuje pleteným páskem. Zapletení nebo hippie střapce jak ze 70. let zdobí obdélníkové kabelky v baby blue barvě. Ve stylu květinových dětí se také vyjímá kabelka s třásněmi a floristické motivy se objevují i na kabelce s květinami z louky.  

Mezi nejvíce nadčasové modely patří kabelky nošené přes rameno, v odstínu krémové barvy, s cvočky nebo jednoduché psaníčko v pastelových barvách.  

Info ikona
Quazi

Kolekce Quazi dostupná v prodejnách CCC, na ccc.eu a v aplikaci

 

Photos: Zuza Krajewska, Model: Hayett Mccarthy, Kristin Drab

Styling: Karolina Gruszecka, Make-up: Wilson

Hair: Łukasz Pycior, Set Design: Anna Szczęsny

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC, Art Director: Maria Mastalerz / CCC

Production: Bartosz Majkowski / CCC, Production house: Visual Crafters