Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Vzhůru a ještě výš. Sandály na platformě jsou zpět, poradíme, jak je nosit

Info ikona
Sandále na platformě

Možná je ještě máte v botníku, protože jste si je při třídění bot se slovy „Možná se to ještě bude nosit.“ nechala. Pokud ano, udělala jste jedině dobře – trend bot, a především sandálů na platformě, je definitivně zpátky.

Eliška Vrbová | 6. 05. 2022

Nosí se v černé, bílé i béžové, ale ultra populární jsou ty v zářivých barvách, jako je zelená, žlutá či oranžová. Sandály na podpatku a zároveň na platformě jsou „it“ botami letošního jara a léta. Můžete je zkombinovat jako barevný akcent do jinak nenápadně laděného elegantního outfitu, ale zároveň se hodí i jako nepřehlédnutelný kousek k ještě výraznějším například flitrovaným šatům.

„It“ boty letošního jara a léta

Možností, jak nosit sandály s platformou, je zkrátka spoustu a možná vás trochu překvapí, že v úvahu připadá i styling s ponožkami. „Ponožky do sandálů rozhodně nepatří!“ slýchávali jsme ještě donedávna od všech módních insiderů. Jenže záleží na typu sandálů a na typu ponožek.

Barevné silonkové jsou totiž do ještě barevnějších sandálů na platformě jako stvořené. Pokud si na třpytky, puntíky či proužky na ponožkách úplně netroufáte, zkuste klasické černé nebo bílé – outfit například se sukní či šaty v midi délce skvěle oživíte a v létě se trochu extravagance přeci jen hodí.

Info ikona
Boty na platformě

Platformy se aktuálně nosí nejen u sandálů na podpatku, ale snad u všech jarních a letních bot, které vás napadnou – pantoflíčky, mokasíny, žabky, sandály bez podpatku nebo samozřejmě tenisky. Než trendu propadnete a vyrazíte na platformách do ulic, dobře si chůzi v nich vyzkoušejte v pohodlí domova. Přeci jen mít nohy rázem třeba o tři centimetry výš než jindy je trochu změna. Tak ať nošení platforem neskončí nepříjemnou nehodou.

Zdroj: Autorský článek

Mohlo by se vám líbit