Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Kotel za půl přináší teplo domova bez starostí

Podzim je tu v plné síle. Po celodenním pobíhání v sychravém venkovním počasí se určitě těšíte na příjemné teplo domova. Jenže ouha, váš kotel se rozhodl vypovědět službu právě v tom nejméně vhodném okamžiku. Co s tím?

Promotion | 22. 11. 2018

Nejen že se vám nehodí dávat před Vánoci desítky tisíc za nový kotel, ale možná ani nemáte čas řešit všechny problémy s tím spojené – správně si vybrat, zajistit demontáž a domluvit odbornou instalaci. Pokud chcete všechny tyto starosti pustit z hlavy a mít brzy doma zase pěkně teplo, navíc s minimální počáteční investicí, využijte novou službu Kotel za půl od společnosti E.ON.

gg

Představte si následující situaci: domů vám přivezou špičkový nový kotel značky Buderus, který také sami odborně namontují. Ten starý naloží a odvezou k ekologické likvidaci. Kromě toho za vás budou také hlídat termíny pravidelných kontrol, které vám dopředu připomenou a následně také provedou. Také si můžete vybrat, zda si přejete kotel ovládat mobilním telefonem či tabletem a zda využijete zásobník pro ohřev teplé vody. Navíc na nic z toho nebudete dlouho čekat. Líbí se vám to? Radost vám udělá i cena. Kotel za půl nabízí velmi výhodné podmínky, tudíž se nemusíte bát, že by vám pořízení nového kotle udělalo takzvaně čáru přes rozpočet, a že by před Vánocemi nebylo na vánoční dárky nebo na ty krásné nové kozačky, které se vám tak líbí.

eon

Funguje to následovně: při pořízení kotle zaplatíte s touto službou jen polovinu z pořizovací ceny. Zbývající polovinu pak budete hradit v pravidelných splátkách po dobu příštích pěti let. „A co úroky,“ ptáte se? Ne, E.ON vám splátky o žádné úroky nenavýší. Nabízí prostě férovou a jasnou cenu hned od začátku. Pokud navíc od E.ONu odebíráte i plyn, je pro vás připraven ještě jeden malý bonus – získáte zpět až pět měsíčních splátek.

Kotel za půl se zkrátka vyplatí. Kdybyste měli nějaké nejasnosti nebo se chtěli dozvědět více, podívejte se na web eon-teplo.cz. Tam se o službě dozvíte vše, co vás zajímá.