Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Praktická žena hlídá děti chytře

Každá maminka se o svoje zlatíčko bojí. Jak by také ne. Vždyť všude kolem číhá tolik nebezpečí. A které z nás se nestalo, že se třeba v obchodě otočila pro balíček sušenek a v tu chvíli jí dítko zmizelo z dohledu. V tu chvíli by se v člověku krve nedořezal. Máme pro Vás dobrou zprávu, tyto chvíle už nemusíte prožívat!

Promotion | 29. 11. 2018

K tomu, abyste vždy a všude měla přehled, kde se Váš potomek nachází, Vám mohou postačit dětské hodinky. Ale ne tak ledajaké. Dětské GPS hodinky s mobilem a lokátorem. Na trhu jich najdete spoustu, rozdíl je ve využívání satelitů a tím pádem také přesnosti lokace.

Chytré hodinky Gator – ta nejlepší volba

Přístroj využívá signálu GSM/GPRS a GPS satelitů. Hodinky tak umožňují sledování a lokalizaci dětí s určením polohy pomocí AGPS, GPS, LBS a WiFi a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace v telefonu rodiče. Právě díky této aplikaci lze hodinky ovládat a sledovat. K dispozici jsou verze pro Android i iOS.

kkk

Jak hodinky fungují?

Hodinky v sobě mají zabudovaný chip pro GPS lokaci a WiFi lokaci. Díky tomu hodinky vždy ví, kde se nacházíte. To ale není vše! Mají v sobě implementovanou také GSM/GPRS technologii. S její pomocí dokážou posílat přes mobilní síť informace o své poloze na mobilní telefon maminky nebo tatínka.

Jsou praktické?

Hodinky jsou voděodolné, ale ne vodotěsné. Jsou vyrobeny ze silikonu Grade Food, což je přísně kontrolovaný potravinářský silikon. Pásek hodinek má 11 dírek pro možné zvětšení či zmenšení.

Pro jak staré dítě jsou vhodné?

Z osobní zkušenosti mohu říct, že pro děti od 3 let, které je nebudou využívat na plno, až pro děti kolem 12 let věku.

Hodinky disponují analogovým i digitálním ciferníkem. Díky tomu mohou sloužit také jako výuková pomůcka pro děti, které se teprve učí hodiny.

jjj

Co je pro jejich fungování potřeba?

Abyste hodinky mohli využívat naplno, je zapotřebí aktivní sim karta s daty a aplikace Gator. Je jen na Vás, jakého operátora si pro provoz sim karty vyberete (jedinou výjimku tvoří sim karty od SazkaMobil – s těmi hodinky nejsou kompatibilní). A aplikaci si stáhnete. Je zdarma a v češtině.

Výhody hodinek Gator

- Díky signálům GSM/GPRS a GPS satelitů Vám poskytnou poměrně přesné informace o poloze dítěte – ať v interiéru, tak venku.

- Snadné ovládání, které zvládnou i malé děti.

- Mohou nahradit i mobilní telefon.

- Výdrž baterie až 3 dny

- Dítě samotné nemůže hodinky vypnout, pokud mu to v aplikaci nedovolíte.

- Čas na hodinkách se nastavuje automaticky.

- 3 barvy na výběr.

Proč se zbytečně nervovat, běhat po obchodě a nechávat dítko vyhlašovat, když stačí dát mu na ruku hodinky? Budete klidnější i když půjde jen do školy nebo ke kamarádovi. Vždycky budete vědět, že došlo do místa určení. A když se mu bude zdát, že něco není v pořádku, stačí, když na víc než 3 sekundy podrží tlačítko SOS. Díky tomu dokážete zareagovat rychle a nebudete zbytečně ztrácet čas. Vyzkoušejte a uvidíte. Praktická žena totiž hlídá děti chytře.