Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Týdenní horoskop od 30.ledna do 5.února: Raci, odložte jednání na úřadech, Váhy vyrazí do společnosti

Je za námi náročný týden, který ve společnosti vyvolal spoustu vášní, očekávání a nakonec i přinesl naplnění. Následující dny nabídnou tolik potřebné zklidnění a nabídnou příznivou konstelaci pro řešení různých nejasností, na které jste v poslední době neměli moc čas. Co čeká právě na vás? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 30. 01. 2023

Beran

Prožíváte šťastné období. Zejména počátkem týdne budete mít spoustu energie a dařit se vám bude i v pracovní rovině. Můžete začít také s dietou nebo pravidelným cvičením. Vaše tělo ocení i očistnou kúru a pohyb na čerstvém vzduchu. Konečně by se vám mohlo podařit nastartovat hubnutí. Jde ale také o vaši kondici a zdraví.

Býk

Tento týden přinese velké příležitosti, zejména v práci. Pokud jich budete chtít využít, bude vás to stát sice hodně úsilí, které se však jistě vyplatí a budete z něj profitovat ještě hodně dlouho. Pozorní buďte v oblasti financí, neopatrným utrácením byste se mohli dostat do mínusu a pak litovat. V budoucnu vás čekají výdaje, na které bude dobré si ušetřit prostředky.  

Blíženci

V těchto dnech se soustřeďte hlavně sami na sebe. Ne, není to vůbec sobecké. Každý z nás by měl vědět, kde jsou hranice, za které ostatní nenechá zajít. Pomáhejte, ale nenechte se využívat, a to ani od blízkých přátel či rodiny. Koncem týdne buďte ostražití v otázce zdraví, zvyšte dávky vitamínů a dobře se oblékejte. Chřipka stále řádí.

Mohlo by se vám líbit

„Za každou bolestí je příběh,“ říká fyzioterapeut Tomáš Rychnovský

Bolí vás záda? Trpíte na migrény nebo silné menstruační bolesti? Fyzioterapeut Tomáš Rychnovský propojuje fyzioterapii s psychosomatikou a tvrdí, že je důležité hledat pravou příčinu bolesti, která často neleží ve svalech ani kloubech, ale hluboko v duši.
marianne.cz

Rak

Pokud podnikáte, buďte v těchto dnech mimořádně ostražití. Zdánlivě výhodná nabídka by mohla být zárodkem dlouhodobých problémů. Uzavírání smluv a jednání s úřady proto v těchto dnech raději odložte. Pokud to půjde, raději se věnujte méně náročným úkolům a také hodně odpočívejte a dělejte, co máte rádi. Uvidíte, že vám nic neuteče.

Lev

Lvi se mohou těšit na příznivé a klidné dny. Nepříjemné povinnosti jsou za vámi a vy máte šanci načerpat trochu pozitivní energie. Vydejte se nejlépe někam do přírody, naplánujte si výlet s přáteli nebo si kupte lístky do divadla. Prostě dělejte něco, co vás baví a nemusíte se do toho nutit. V zaměstnání buďte ostražití, vaši kolegové nejsou všichni takoví, jak se tváří a mohli by ukázat svoji falešnou tvář.  

Panna

Zadané Panny budou v těchto dnech prožívat chvíle plné lásky a velké romantiky. Těm nezadaným zase ohřeje srdce nečekaně slibné seznámení. Vztahy a sex jsou sice důležité, ale nejdůležitější je sebeláska a sebehodnocení, což si brzy začnete uvědomovat. Okolnosti vás donutí na této důležité oblasti života začít pracovat.

Mohlo by se vám líbit

Jak se pozná nadprůměrná inteligence: Opravdu nadaní lidé mají nejen vysoké IQ

Jak se poznají vysoce inteligentní lidé? Opravdu nadaní lidé mají nejen vysoké IQ. Jsou i další vlastnosti, které poukazují na to, že patříte mezi ně. Řadí se sem tři až pět procent světové populace. Zjistěte, které to jsou, náležíte mezi nadané lidi?
marianne.cz

Váhy

V polovině týdne vás může zaskočit Venuše, která vám do cesty přihraje malý flirt. Jste v dobrém rozpoložení, tak si malé dobrodružství dopřejte. Dodá vám to sebevědomí a dobrou náladu. Vaše šťastné dny budou pokračovat i o víkendu, kdy budete mít možnost vyrazit do společnosti. Využijte příležitost a vydejte se ven, i kdybyste měli investovat do nových šatů a dalších „maličkostí“.

Štír

Víkend tohoto týdne přinese napětí v rodinných vztazích. Nenechte se vyprovokovat k unáhleným soudům a závěrům, kterých byste později mohli litovat. Pamatujte, že každá mince má dvě strany. Navíc přecitlivělost by vám mohla způsobit žaludeční problémy. Snažte se zůstat v klidu a nad věcí.

 

Střelec

V tom věčném shonu, který kolem vás panuje, jste si ani nevšimla, že ty nejhorší úkoly jsou za vámi. Dovolte si ubrat plyn a trochu vydechnout. Zasloužíte si to. Je čas na relax a odpočinek. Ve vašem životě se již brzy objeví někdo velmi důležitý. Dost možná to bude někdo, s kým vám bylo v minulosti dobře.

Mohlo by se vám líbit

Klára Issová: Když mi bylo asi šest, táta mi řekl, „ty budeš slavná herečka“ 

Herečku Kláru Issovou zanedlouho uvidíte v novém českém filmu Děti Nagana. My se s ní bavili o dojmech z natáčení, o roli Evy, ale i celkově o kariéře a ohlédnutím za ní. Mimo to jsme narazili i na její dětství a vztah ke sportu. 
marianne.cz

Kozoroh

Uran váš v tomto týdnu potrápí konflikty v rodině, které se nebudou přímo týkat vás, ale vašich dětí či rodičů. I když je to nepříjemné, snažte se zůstat nestranní a zachovejte si odstup. Vše se brzy vyřeší. Pozornost věnujte sobě. Potřebujete si udělat pořádek ve zdánlivě obyčejných věcech, jako je šatník nebo knihovna. Možná objevíte poklady, tak směle do toho!

Vodnář

Nejste nijak výbojní a rozhodní, ale napětí bude se vám dařit řešit problémy diplomatickou cestou – tedy kompromisem a vyjednáváním s úsměvem na rtech. Pozor si dejte na závěr týdne, budete unavení a tak hlavně relaxujte, velké uklízení nechcete na jindy. Proležet sobotu a neděli u televize? Proč ne! Dopřejte si to.

Ryby

Máte silně vyvinout intuici, tak jí naslouchejte. Bude vám radit, abyste se drželi svých plánů a cílů, i když se objeví komplikace. Dost možná půjdete chvíli „proti proudu“, nakonec situaci ustojíte a vaše snaha přinese zasloužené ovoce. Nebudete na nic sami, což je velká výhra, podrží vás rodina či blízcí přátelé, na které se můžete vždy spolehnout.

Zdroj článku

Související články

Zdraví
„Krém s vysokým SPF je základ. Kůži ošetřujte i tehdy, chodíte-li na manikúru a ruce dáváte do UV lampy,“ říká dermatoložka MUDr. Lucie Jarešová

„Krém s vysokým SPF je základ. Kůži ošetřujte i tehdy, chodíte-li na manikúru a ruce dáváte do UV lampy,“ říká dermatoložka MUDr. Lucie Jarešová

Byt
Bydlíme v nájemním bytě, ale interiér jsme si mohli přizpůsobit podle našeho vkusu a potřeb: Ačkoli to zní jednoduše, nebylo to tak snadné

Bydlíme v nájemním bytě, ale interiér jsme si mohli přizpůsobit podle našeho vkusu a potřeb: Ačkoli to zní jednoduše, nebylo to tak snadné

Dobrý nápad
KVÍZ: Myš pozná každý, ale co další hlodavce z české přírody. Vyzkoušejte kvíz!

KVÍZ: Myš pozná každý, ale co další hlodavce z české přírody. Vyzkoušejte kvíz!

Cestování
Užijte si den na farmě! Máme pro vás šest tipů, kam vyrazit za venkovskou pohodou

Užijte si den na farmě! Máme pro vás šest tipů, kam vyrazit za venkovskou pohodou