Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Grace’n’Glamour opět tváří v tvář českým návrhářům

Módní událost Grace’n’Glamour přivádí pravidelně do luxusních prostor hotelu Mandarin Oriental Prague milovníky módy, aby se seznámili s osobnostmi české návrhářské scény a jejich nejnovějšími kolekcemi.

Redakce Marianne | 29. 11. 2013


Nenechte si ujít zítřejší setkání s módou. Grace’n’Glamour tentokrát nabídne i něco navíc. Mezi zářící stálice této události patří taková jména, jako je Kateřina Geislerová, Pavel Ivančic/MUSET, Iveta Pecuchová, Jana Minaříková, Monika Roženková, Michal Kadaník, Jolana Kotábová a RITORE. Už podruhé se představí Ivana Follová, Lenka Kohoutová / COCKEREL, La Mode de Bohême a Barbora Divínová. Svou tvorbu budou nově prezentovat Jaroslava Procházková / JAROSLAVA, ODIVI, La Femme MiMi, Marko Lopatić, Elisha Mode, Yana Thal, Jana Kochánková ve spoluráci s Českou Bio Módou a šperky NOMIO, Rita’s jewelry a Lenka Šváchová.

Hostem prosincové Grace’n’Glamour bude herečka Dana Morávková, společně s patronem akce, hercem a skvělým moderátorem Janem Čenským. Návštěvníci události mohou nově využít kadeřnických služeb ze studia Misha/hair s vlasovou diagnostikou, poradenstvím i úpravou účesu na místě. Další z partnerů Žilka Optik Studio hostům nabídne nejen luxusní modely brýlí, ale také profesionální péči s pomocí revolučního přístroje i.Profiler firmy Carl Zeiss, který dokáže objektivně změřit vady očí.

Kdy? V sobotu 30. 11.

V kolik? Od 11.00 do 20.00

Kde? Hotel Mandarin Oriental Prague, Praha

Více na www.gracenglamour.cz a www.petrarka.cz