Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Venkov & styl

Mějte předplatné Venkova a stylu pod kontrolou!

Redakce Marianne | 9. 05. 2016

 

Naši předplatitelé mohou na internetových stránkách společnosti Send Předplatné zkontrolovat svůj předplatitelský účet a například změnit své kontaktní údaje, včetně doručovací adresy. Ukážeme vám, jak na to.

 

1. Přihlášení k účtu

V pravém horním rohu WWW stránky www.send.cz klikněte na tlačítko Přihlásit se. Otevře se přihlašovací okno se dvěma poli pro zadání přístupových údajů. Do pole Přístupové jméno zapište svoje příjmení (je-li vaše předplatné psáno na firmu, zadejte do tohoto pole IČO firmy). Do pole Heslo zapište svoje předplatitelské číslo (viz informační rámeček) a klikněte na tlačítko Odeslat.

2. Přehled o účtu

Otevře se stránka s přehledem vašich kontaktních údajů – zde můžete zkontrolovat doručovací adresu a další kontaktní údaje. Pod nimi je řádek s názvem předplaceného časopisu a s číslem posledního zaslaného vydání a posledního předplaceného vydání. Po kliknutí na odkazy v pravé části řádku můžete reklamovat nedodaný nebo vadný výtisk časopisu, předplatné ukončit (po dodání posledního předplaceného výtisku už nebude obnovováno) nebo je prodloužit. Po kliknutí na název časopisu se zobrazí seznam faktur a daňových dokladů – ty si můžete zobrazit, stáhnout a vytisknout.

3. Úprava kontaktů

Po kliknutí na tlačítko Oprava / doplnění adresy se kolonky s vašimi kontaktními údaji zpřístupní k editaci a vy můžete údaje změnit či doplnit. Po skončení úprav klikněte na tlačítko OK a vzápětí potvrďte souhlas s uložením opravených údajů. Nakonec v pravém horním rohu okna klikněte na odkaz Odhlásit se.

Předplatitelské číslo

Vaše předplatitelské číslo je pěti- až osmimístné a je uvedeno na každé zásilce s předplaceným časopisem nad vaší adresou, případně ho najdete jako specifický symbol na vystavené faktuře za předplatné. Předplatitelské číslo lze získat také tak, že v přihlašovacím okně (krok 1) kliknete na odkaz Zapomněli jste heslo? a na další stránce zadáte svou e-mailovou adresu. Samozřejmě to musí být adresa, kterou jste uvedli při objednávce předplatného – společnost Send vám vaše předplatitelské číslo pošle e-mailem.

 

Další možnosti kontaktu

Společnost Send Předplatné samozřejmě můžete kontaktovat i telefonicky nebo e-mailem. V pracovních dnech v době od 8 do 18 hodin můžete volat na telefonní čísla 225 985 225 a 777 333 370. E-mailové dotazy týkající se našeho časopisu můžete posílat na adresu [email protected],obecné dotazyna adresu [email protected].

Firma Send Předplatné má rovněž svůj facebookový profil, najdete jej na adrese https://www.facebook.com/send.cz

Související články

Dobrý nápad
Tvarohové šátečky máte hotové za chvilku. A stejně rychle také zmizí

Tvarohové šátečky máte hotové za chvilku. A stejně rychle také zmizí

Tradice
Kdysi měly dožínky důležitý význam. Mnohé symboly a rituály už jsou ovšem zapomenuty

Kdysi měly dožínky důležitý význam. Mnohé symboly a rituály už jsou ovšem zapomenuty

Tradice
Kapličky nebyly jen místem k modlitbě, významů měly víc, než byste možná řekli

Kapličky nebyly jen místem k modlitbě, významů měly víc, než byste možná řekli

Dobrý nápad
Naši předci dávali rozmarýn do věnců i svých domovů. Měl totiž důležitou symboliku

Naši předci dávali rozmarýn do věnců i svých domovů. Měl totiž důležitou symboliku