Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Cameron Diaz se po skoro deseti letech vrátí na filmová plátna

Info ikona
Cameron Diaz

Vypadá to na velký comeback z filmového "důchodu", do kterého se herečka Cameron Diaz rozhodla odejít v roce 2014. Kdo ji přiměl se vrátit?

Herečka Cameron Diaz, kterou už navždy budeme mít spojenou např. s filmy Charlieho Andílci, Maska nebo naše milované Prázdniny, měla v posledních osmi letech nabytý program. Natáčení filmů do něj ale nepatřilo. Ve svém hereckém „důchodu“ se stihla vdát za člena kapely Good Charlotte Benjiho Maddena i porodit a vychovávat jejich dceru Raddix. Nyní to ale vypadá, že se jí zastesklo po filmovém plátně a hlásí comeback. Její herecký kolega a kamarád Jamie Foxx totiž na svém Twitteru oznámil, že budou společně hrát ve filmu Back in Action.

Nejznámější filmové role Cameron Diaz

„Cameron Diaz a já jsme ZPĚT V AKCI — náš nový film z produkce Netflix se začne natáčet koncem tohoto roku," uvedl herec. Musíme uznat, že pro tak velký herecký návrat nemůže být příhodnějšího názvu. Jak Cameron příspěvěk na Twitteru okomentovala? „Jen ty mě můžeš dostat zpět do akce! Nemůžu se dočkat, bude to pecka!" A my nemůžeme nic než souhlasit, tato blondýnka nám na filmové scéně už opravdu chyběla.

Naposledy jsme Cameron Diaz mohli vidět v roce 2014 ve muzikálu Annie. Oficiálně svůj odchod do hereckého důchodu oznámila až v roce 2018, ale již dříve se spekulovalo o konci dvacetileté kariéry. Jak se ukázalo, nic není definitivní a herečka si do své filmografie připíše ještě minimálně jeden film.

Mohlo by se vám líbit

Zdroj: bbc.com, instyle.com