Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Chystá se pokračování seriálu A jak to bylo dál...! Prostor dostane queer postava Che Diaz

Info ikona
Che Diaz

Seriáloví ptáčci si štěbetají, že natáčení druhé řady seriálu A jak to bylo dál...je na spadnutí. A zdá se, že pokračování bude patřit nebinární postavě Che Diaz, kterou ztvárňuje Sara Ramírez.

Na konci minulého roku jsme s napětím sledovali volné pokračování seriálu Sex ve městě, které dostalo název A jak to bylo dál…Zatímco někteří diváci si návrat Carrie, Mirandy a Charlotty s nostalgickou slzou v oku užívali, jiní namítali, že seriál je příliš korektní a snaží se pojmout všechna aktuální společenská témata. A ruku na srdce, k těmto tématům patří také genderqueer (nebinární lidé), které v seriálu A jak to bylo dál…zastupovala postava Che Diaz. I když ještě neexistují přesné informace o tom, kdy se druhé řady seriálu dočkáme, už teď je jasné, že jedna ze stěžejních dějových linek bude patřit právě Che Diaz.  

Mohlo by se vám líbit

A jak to bude dál?

Možná si vzpomenete na konec první řady, kdy se postava Che Diaz chystala opustit New York a toužila vyrazit do Los Angeles na natáčení pilotního dílu televizního pořadu. Pokud jste tedy nabyli dojmu, že Che Diaz se ze života hlavních postav Sexu ve městě vytrácí, opak je pravdou. Producent Michael Patrick King v rozhovoru pro Variety odtajnil, že druhá série A jak to bylo dál...bude patřit právě Che Diaz. „Chci ukázat novou dimenzi Che, kterou lidé z jakéhokoliv důvodu neviděli. Možná byli oslepeni, možná měli strach. Chci jednoduše ukázat více Che,“ prozradil pro Variety. I když postava Che Diaz budila u diváků velké vášně, a to obzvláště v posledních dílech, producent přiznává, že ho reakce lidí překvapila. „Ve světě zábavy najdeme nespočet nevhodných nebo šokujících postav. A tak pro mě bylo udivující, že se diváci obávali právě nebinární postavy,“ zdůrazňuje King.

Také představitelka Che Diaz, Sara Ramírez, v rozhovoru pro Variety potvrdila, že ve druhé řadě dostane její postava mnohem více prostoru. První řada byla o tom, že mnoho lidí soudilo knihu podle obalu. Druhá řada bude o tom, že konečně začneme knihu číst,“ míní Sara Ramírez, která se taktéž identifukuje jako nebinární člověk. „Na Che se mi líbí, že jde o komplikovaného, chaotického člověka. Tato postava je skvělou připomínkou toho, že i když někoho v naší komunitě nemáme rádi, stále si zaslouží lásku, bezpečí a radost jako všichni ostatní,“ dodala Ramírez.

Kdy se dočkáme druhé řady?

I když máme tušení, o čem druhá řada bude vyprávět, stále s jistotou nevíme, kdy se pokračování A jak to bylo dál...dočkáme. Nutno dodat, že teprve před pár měsíci producent Michael Patrick King prohlásil, že se štábem plánuje natáčení druhé řady. „Jsem potěšený a nadšený, že mohu vyprávět další příběhy o těchto živých, odvážných postavách, které hrají mocní a úžasní herci. Jsme všichni nadšení,“ nechal se slyšet v oficiálním prohlášení. Poslední informace ale hovoří o tom, že druhá řada seriálu bude mít premiéru nejpozději v létě 2023.

Zdroj: variety.com

Mohlo by se vám líbit