Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Sex ve měste je zpět. Budou Carrie, Miranda a Charlotte opět udávat módní trendy?

Info ikona
Sex ve městě

„Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni,“ prohlásila Carrie Bradshaw v seriálu, který měl premiéru již před 23 lety. Pokud jste zvědaví, co jí visí ve skříni v roce 2021, nahlédněte do zákulisí natáčení pokračování Sexu ve městě.

Pokračování legendárního seriálu Sex ve městě rozdělilo jeho fanynky na dva tábory. „Ty ale zestárly." „Na svůj věk vypadají skvěle.“ „Neumí stárnout s grácií, jsou to botoxové královny.“ „Jsou to stále krásné ženy.“ Pod články a příspěvky na sociálních sítích se to hemží rozporuplnými komentáři, které se nejčastěji pozastavují nad tím, jak se na představitelkách Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) a Charlotte (Kristin Davis) podepsal zub času. Jakoby snad neměly právo stárnout. 

A kde je Samantha? Možná vám uniklo, že Kim Cattral se v pokračování seriálu neobjeví. A ani na této skutečnosti nenechali komentující nit suchou „Představitelka Samanthy má jediná rozum a ví, že to bude spíš Zombie ve městě a ne Sex ve městě,“ zní jeden z komentářů na Facebooku. Údajně je ale pravý důvod jinde. Tvůrci chtěli pokračovat s autentickým příběhem a prý je málo pravděpodobné, že by se všechny čtyři ženy přátelily i po tolika letech, a proto musela jedna z kola ven.

Mohlo by se vám líbit

Nechme ale spekulací, jestli to byl dobrý nápad a zda dámy ve svých skoro šedesáti letech vypadají staře, mají moc nebo naopak málo botoxu. Sex ve městě byl vždy z velké části módní inspirací, a tak každým dnem vyhlížíme nové fotky ze zákulisí natáčení. Ne snad proto, že bychom si hned běželi koupit nové Manolky (i když v ideálním světe by tato představa byla vskutku lákavá), ale protože zkoumáme každičký detail a přemýšlíme, jak ho zařadit do našeho šatníku anebo se jen zkrátka kocháme outfity, na které sami nemáme odvahu (nebo šestimístný plat). Bude stát nová garderóba Carrie, Mirandy a Charlotte za to?

Až si rozkliknete galerii s fotkami z natáčení, zkuste si povšimnout ikonických kousků, které se ve společnosti Carrie objevují i po 12 letech. Fendi kabelka, zásnubní lodičky Manolo Blahnik, ale hlavně Pan Božský!

Outfity z pokračování Sexu ve městě