Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dokonalý mezonet Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého už dělá radost někomu jinému

Info ikona
se svolením Taťány Kuchařové, Westwing

Před dvěma lety jsme měli možnost nahlédnout do vkusného interiéru v Praze na Smíchově, kde bývalí manželé dlouho bydleli. Dnes má ale tento byt zařízený v provensálském stylu nového majitele.

Terezie Benoni | 11. 05. 2023

„V tomto interiéru se opakují přírodní prvky dřeva, kamene a kovu, “ vyprávěla o svém bydlení kráska, která se pyšní titulem Miss World 2006. „Chtěla jsem do interiéru přenést alespoň kousek venkova. Proto se výzdoba celého bytu nese ve francouzském venkovském stylu Provence,“ vyprávěla Taťána, která se vedle úspěšné modelingové kariéry věnuje především řízení své nadace Krása POMOCI, a také jako ambasadorka Cílů udržitelného rozvoje OSN pomáhá vytvářet kampaně na podporu důstojného stáří seniorů v rodinném prostředí. Se svým bývalým manželem Ondřejem Brzobohatým pořídila tento stylový mezonet v roce 2018.

Galerie: Bydlení Taťány Kuchařové

Rekonstrukci se nevyhnuli

Před tím, než se mohli do bytu nastěhovat, museli ho nechat důkladně zrenovovat. Taťáně záleželo, aby zůstaly dřevěné stropní trámy odkryté, protože umocňují charakter interiéru. Stejný efekt vytváří i otevřená kuchyně v provensálském stylu. Podle časopisu Rytmus života a serveru Blesk se bývalí manželé rozhodli byt opustit a nyní má interiér o celkové ploše 190 metrů čtverečních a dispozici 4+1 nového majitele.

 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku