Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Zábava

Druhá vlna jarních Dnů Marianne startuje již tento víkend!

Info ikona
Getty

Obchody jsou konečně otevřené, a tak můžete využít slevové kupony, které jste neměli možnost uplatnit během první vlny Dnů Marianne.

Promotion
Promotion
Karolína Peřinová | 10. 05. 2021

Od 14.-16. května můžete nakupovat v kamenných obchodech se slevou až 50 %. V první řadě vás ale chceme poprosit, abyste v rámci nákupů dodržovali všechna bezpečnostní opatření. Situace okolo koronaviru se pomalu zlepšuje a my všichni jistě chceme, aby to tak zůstalo. Proto vás žádáme, abyste byli ohleduplní, dodržovali rozestupy a neshlukovali se ve velkých frontách.

Slevové kupony platné do kamenných obchodů si můžete zakoupit v mobilní aplikaci Dny Marianne, kde zároveň najdete praktické informace o aktuálních nabídkách, nejbližších obchodech a jejich otevírací době. Kupony jsou v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte slevové kupony do kamenných obchodů z nabídky časopisu Marianne i Marianne Bydlení). Díky tomu budete mít všechny aktuální slevové kupony vždy u sebe.

Aplikace Dny Marianne

Marianne Lounges

Kvůli současné epidemické situaci bohužel nemohou proběhnout Marianne Lounges tak, jak je znáte. O dárky za nákupy ovšem nepřijdete – můžete si je vyzvednout na našich prodejních stáncích v 8 obchodních centrech v České republice (úplný přehled naleznete zde), kde seženete i dubnová vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení s kupony s 50% slevou a výběr kuchařek z edice Apetit za výhodnou cenu.

Více informací najdete na www.dnymarianne.cz

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion