Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dny Marianne 2023: Objevte výběr slev podle redakce Marianne

Info ikona
Marianne

Jak vypadá podzim podle redakce Marianne? Skládá se z kašmírových kousků, voňavých svíček, nových knížek i hrnku hořké kávy. Naštěstí všechny zmíněné podzimní nezbytnosti můžeme během Dnů Marianne pořídit s výraznou slevou.

Dny Marianne jsou v plném proudu a my vám přinášíme výběr slev, které zaujaly redakci Marianne:

Falconeri

Strávit podzimní a zimní měsíce v příjemných kašmírových svetrech? To je náš celoredakční sen, který proměníme v realitu díky 20% slevě na italskou značku Falconeri.

Datart

Kvalitní kávu chceme pít nejen v redakci, ale také v našich domovech. A tak nás lákají výrazné slevy, které budou platit v prodejnách Datart na kávovary mnoha typů a značek.

Mohlo by se vám líbit

Candlemania.cz

K podzimu neodmyslitelně patří také voňavé svíčky. I proto využijeme 50% slevu na svíčky a bytové vůně Price‘s London na e-shopu candlemania.cz.

Kanzelsberger a Barvič

Zachumlat se do peřin a začíst se do nové knihy. Tak vypadá náš ideální program na propršené podzimní víkendy. A protože nechceme nic ponechat náhodě, zásobu nových knížek si pořídíme v knihkupectví Kanzelsberger a Barvič.

Hamleys

Pro naše potomky, neteře i synovce hodláme během Dnů Marianne nakoupit vánoční dárky v kouzelném hračkářství Hamleys. Ruku na srdce, 30% slevě na veškeré zboží nelze odolat.

Mohlo by se vám líbit