Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Filmový hit Dámský Klub s Jane Fonda a Diane Keaton se dočká pokračování

Info ikona
Dámský klub

Legendární čtveřice dam po šedesátce bude brzy zpět! A my se těšíme, jaká dobrodružství ji čekají tentokrát.

Film Dámský klub z roku 2018 vypráví o čtyřech kamarádkách v pokročilém věku, které díky knize 50 odstínů šedi znovuobjeví kouzlo sexu. Pokud jste snímek neviděli, možná vás jeho popis trochu zaskočil, když vám ale řekneme, že v něm excelují Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen a Mary Steenburgen, jsme si jisti, že na dnešní večer zrušíte všechny plány, abyste si film mohli pustit. Skvělá zpráva je, že se pro jeho velký úspěch nyní natáčí druhý díl.

V hlavních rolích se opět můžeme těšit na tyto skvělé čtyři dámy, které mají stále elánu na rozdávání. To nám ostatně dokázaly už v prvním dílu. Věk je opravdu jen číslo. Film s názvem Dámský klub: Nová kapitola se podle první zveřejněné fotky z natáčení bude odehrávat v Evropě. Dámy si užijí nefalšovaný Eurotrip.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

O čem film bude?

Dle časopisu People v pokračování nebudou chybět ani manželé hlavních hrdinek. V jejich rolích se opět objeví Andy Garcia, Don Johnson a Craig T. Nelson. Podle tiskové zprávy zatím taky víme, že čtyři kamarádky přesunou svůj čtenářský klub do Itálie. Víno poteče proudem. „Bude to jejich nejzábavnější výlet, který kdy zažily. Když se věci trochu vymknou z ruky a dávná tajemství budou prozrazena, jejich odpočinková dovolená se promění v pořádné dobrodružství,“ říká režisér Bill Holderman, který stojí i za prvním dílem.

V roce 2019 se Mary Steenburgen svěřila moderátorovi Andymu Cohenovi, že se všechny čtyři herečky v průběhu natáčení spřátelily a setkávaly se ještě předtím, než začaly natáčet pokračování. „Jsme tak trochu posedlé jedna druhou, protože jsme se nikdy předtím pracovně nesetkaly. A také miluji to, že jsem z celé čtyřky nejmladší,“ nechala se slyšet herečka.

První film vydělal přes 100 milionů dolarů, což dokazuje, že tyto ženy po šedesátce mají neodolatelný šmrnc! Bez ohledu na to, co by se v jejich věku mělo, nebo nemělo si užívají života, stále prožívají své manželské trampoty a mají jedna druhou.

Mohlo by se vám líbit

Zdroj: people.com, glamour.com