Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Fórum s odborníkem: Jak se v zimě líčit a pečovat o pleť

Myslíte, že v zimě vaše pokožka nic nepotřebuje? Pak jste na omylu. Právě v zimních měsících potřebuje jinou péči než v létě. Také líčení a používané produkty se přizpůsobují ročnímu období. Víte ale, jak na to? Poradí vám hlavní vizážistka a ředitelka pražské školy líčení Surface Barbora Nevická.

Redakce Marianne | 2. 12. 2013


Surface professional make up school byla založena v roce 2006 a patří k předním školám make-upu v České republice. Nabízí zájemcům řadu kurzů pro začátečníky, profesionály i běžné ženy, které tápou, jak se správně nalíčit a jaké produkty k tomu použít. V týmu jsou úspěšné vizážistky z České republiky, které jsou zároveň zkušenými lektorkami.

K nim patří i Barbora Nevická, která se profesionálnímu líčení věnuje již řadu let a specializuje se zejména na soukromou klientelu. Už odmalička byla jejím největším koníčkem kosmetika a líčení. Ráda se líčila, ale také ráda experimentovala, zkoušela různé techniky a pomůcky. Postupně ji začalo zajímat i složení výrobků a technologické procesy.

A jak by měla vypadat profesionální vizážistka? Měla by být hlavně mistryní ve svém oboru, měla by vám poradit, jaké líčení je pro vás vhodné, a vysvětlit proč.

Zeptejte se Barbory Nevické na to, jak pečovat o svou pleť v zimě, jak se líčit, jak se orientovat na trhu s dekorativní kosmetikou. To vše v našem diskusním fóru na http://www.marianne.cz/zabava/diskusni-forum/.