Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Zábava

Fórum s odborníkem: Život beze strachu

„Postavit se reálným rizikům a nebezpečím odvážně, nebo se strachem, to je věc osobní volby. Odvaha i strach jsou ve svém zárodku dané přírodou, ale v průběhu života vypěstované jako osobnostní rys. Proto se vyplatí odvahu stále rozvíjet tím, že se postavíme rizikům a výzvám a stejným způsobem budeme snižovat svůj strach na nutné minimum. Strachu se nikdy nezbavíme, ale můžeme se ho naučit využívat pro sebe. Odvaha a strach jdou většinou ruku v ruce, tedy ti nejodvážnější, co překonali největší výzvy, zažili zároveň i největší strachy,“ míní psycholožka Lucie Kolaříková. Na to, jak překonat strach, se jí můžete zeptat v diskusním fóru níže.

Promotion

Psycholožka Lucie Kolaříková vystudovala interkulturní, manažerskou a klinickou psychologii na univerzitě v Řezně (Regensburg). Na toto studium navázala výcviky a kurzy zaměřenými na transakční analýzu, neurolingvistické programování (NLP), koučování, systemické konstelace, zrychlené učení, ženský sebe-rozvoj a mnoho dalšího. 

Lucie je průvodkyně osobním rozvojem již od roku 2002. V minulosti vedla především dovednostní semináře pro firemní klienty, zatímco dnes se zaměřuje spíše na témata pro kvalitnější život a vede otevřené semináře pro veřejnost. 

Ve všech programech, které nabízí, se snaží inspirovat své klienty ke šťastnějšímu a svobodnějšímu životu. Provází je na cestě, která je vede k tomu, aby se stali sami sebou, žili přirozeně podle svých potřeb a komunikovali přímo a pravdivě, bez her a obelhávání druhých i sebe sama. Odhazování masek, autenticita a vědomý postoj ke svému životu – to jsou Luciina oblíbená témata.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion