Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na březen: Vodnáře čeká náročná argumentace, Ryby budou čelit vztahovému zemětřesení

Info ikona
Horskop

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Beran

21. 3. – 20. 4.

První jarní den vám přinese šanci na nové začátky. Je jen potřeba, abyste byla náležitě sebevědomá a v žádné chvíli o sobě nepochybovala. Štěstí vám jde v ústrety samo. Na vás je, abyste se potkali a neminuli.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Kamarádům, kteří mají pocit, že si bez nich nedokážete poradit, musíte vysvětlit, že se ve svém hodnocení mýlí. Naštěstí to nebude tak těžké. Zejména v poslední březnové dekádě budete samostatně fungovat daleko lépe.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Musíte pochopit, že lidí, kteří jsou tak realističtí a dokážou skutečnost hodnotit tak neemotivně, jak to umíte vy, je daleko méně, než byste čekala. Právě proto se chovejte tak, abyste výbuchy zbytečně nepodněcovala.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Změny, které nastávají na vašem pracovišti, vás sice překvapí, ale nezaskočí. Vzhledem k tomu, že jste podobný vývoj předpokládala, víte, co máte dělat. Z cesty, kterou jste si naplánovala, však nesmíte uhnout ani o krok!

Mohlo by se vám líbit

Lev

23. 7. – 22. 8.

S lidmi, s nimiž se v názorech zásadně lišíte, omezte hovory jen na neutrální témata. Je to jediná cesta, jak se vyvarovat zbytečných sporů a komunikaci udržet na akceptovatelné úrovni.

Panna

23. 8. – 22. 9.

I když je březen, společenská sezóna ještě zdaleka nekončí. Pokud někam jdete, měla byste se obléct a upravit tak, abyste se cítila co nejlépe. Když budete uvolněná a sebevědomá, vychutnáte si zábavu i rozhovory daleko intenzivněji.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Zejména v první polovině března byste se měla partnerovi věnovat tak intenzivně, jak to jenom dokážete. Potřebuje, abyste mu svou lásku dávala najevo při každé příležitosti. Opravdu musí vědět, že jste na světě jen pro něj.

Štír

24. 10. – 22. 11.

I když vám pohyb na samé hraně zákona navrhuje renomovaný a opravdu dobrý daňový poradce, poslouchat byste ho neměla. Klidně mu řeknete, že je vám dobré spaní cennější než pár korun, které byste tímto způsobem ušetřila.

Mohlo by se vám líbit

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Zejména ve druhé březnové dekádě by bylo dobré, kdybyste si hlídala každé slovo. Nikdy nevíte, kdo vás slyší a vaše výroky s patřičným zkreslením pošle dál. Pokud se něčemu takovému můžete vyhnout, měla byste to udělat.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

O tom, co cítíte, vnímáte a co si myslíte, dokážete konečně mluvit otevřeně a nahlas. Je sice pravda, že tím pár lidí vyvedete z míry, ale ti rozumní budou nadšení. Pochopí, že se situace konečně změnila tak, aby mezi vámi bylo jasno.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Připravte se na dny a týdny, kdy musíte mluvit, argumentovat a hájit své názory. V žádném případě se však nesmíte uchýlit k citové manipulaci. Vaše síla je v jednoznačném vyjadřování, které nedovolí, aby si někdo vaše slova vykládal dvojím způsobem.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Konečně máte všechnu práci hotovou a můžete přemýšlet dopředu. Sedněte si a rozmyslete si, co vlastně chcete a čeho hodláte dosáhnout. V citech máte konečně jasno. Pochopíte, že člověk, který se vám zamlouvá a uchází se o vás, pošilhává i po někom jiném. V takovém vztahu nemá smysl pokračovat.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku