Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na duben: Býci si musí dát pozor na finance, Vodnáři na toxické lidi

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Beran

21. 3. – 20. 4.

Ve dnech kolem 20. dubna nedělejte nic, co by se nedalo vzít zpátky. Pokud se ale chcete něčeho zbavit, klidně to udělejte. Úspěch je jistý! Máte šanci na rychlé, elegantní a hlavně definitivní rozloučení s člověkem, který vám leze na nervy a pořád nechce pochopit, že to, co mezi vámi bylo, už dávno a navždy skončilo.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Lidem, kteří vám zadarmo slibují něco, za co musí ostatní tvrdě platit, nevěřte. O investicích do kryptoměn a jiných alternativních financí ne­uvažujte. Tlak, který na vás vaše okolí v tomto směru vyvíjí, je značný, ale vy musíte odolat.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Zatímco na začátku měsíce máte pocit, že se veškerý váš život včetně jeho citové složky zasekl, ve druhé dubnové dekádě se situace zásadně změní. Najednou začnete potkávat lidi, kteří vás chtějí jako kamarádku i jako partnerku. Užijte si to!

Rak

22. 6. – 22. 7.

Pokud doufáte, že se něco vyřeší samo od sebe, tak abyste do toho nemusela zasahovat, záhy zjistíte, že je to omyl. V mezilidských vztazích si musíte udělat pořádek sama a vlastní rukou. Naštěstí k tomu máte dostatek odvahy i chuti!

Mohlo by se vám líbit

Africký horoskop: Jste Baobab, nebo Soudce? Odhalte svůj šťastný den i to, co jste o sobě nevěděli

Africká astrologie je jedna z nejprimitivnějších forem astrologie a je založena na principu geomantie. Zároveň je však považována za jednu z nejpřesnějších forem astrologických průvodců. Přečtěte si, jaké jste africké znamení zvěrokruhu podle data narození, co vás charakterizuje, ale také třeba jaký je váš šťastný den a váš nejlepší smysl.
marianne.cz

Lev

23. 7. – 22. 8.

Tajemství, s nimiž se setkáte, jsou tak výbušná, že si je musíte nechat pro sebe. Je vám sice jasné, že to, co víte, je pěkně šťavnatá novinka, ale taky chápete, že to je něco, co dál pustit prostě nesmíte.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Vaše finanční hospodaření je dokonalé. I v dnešní době dokážete žít tak, aby vám bylo dobře. Kromě toho umíte i ušetřit. Je potřeba, abyste své talenty bez ostychu zdůraznila před miláčkem. Ať ví, jaké má štěstí!

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Vaše touha po vytvoření rodiny jako z dámského časopisu je značná. Hrozí však nebezpečí, že narazíte na realitu. Vaše dokonalé představy naruší zejména dospívající děti. Chtějí si žít po svém a dávají vám to jasně najevo.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Když zjistíte, že jsou věci, na které partner sám nestačí a jejichž realizace prospěje vám oběma, bez váhání mu nabídněte pomoc. Přijme ji. Pak vám řekne, že vás o ni sám nepožádal proto, že nechtěl, abyste ho podceňovala.

Mohlo by se vám líbit

Psychologie snů: Co znamená, když vám ve snu vypadnou zuby

Máme je všichni. Někdo se v noci dokáže proměnit v super hrdinu, který skáče po výškových budovách, jiného navštěvují noční můry plné děsu a strachu. A pak tu je jedna speciální kategorie snů, kterou bez nadsázky můžeme označit slovem „zubní“.
marianne.cz

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Do života vám znovu vstoupí příbuzní, kteří chtějí přitáhnout vaši pozornost. Nepotřebují vaše peníze, ale moc by chtěli, abyste jim věnovala svůj čas. Je jim jasné, že se bez vás a vaší rady nedokážou pohnout z místa.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Nezdá se vám, že ve vztahu jdete do konfrontace rychleji, než je nutné? Pokud ano, slibte si, že před každou negativní reakcí, kterou chcete projevit, v duchu napočítáte nejméně do deseti. Trochu vás to sice zdrží, ale zase nenaděláte zbytečné chyby.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Hlavně nezapomeňte na to, co chcete. Lidi, kteří vám tvrdí, že se snažíte o něco, co se stejně nedá uskutečnit a na co jen zbytečně ztrácíte energii, pošlete do háje. Oni by to pravděpodobně nedokázali, ale vy si s tím poradíte rychle a dobře.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Dejte si pozor na člověka, který se vás snaží citově vydírat. Má v tom sice praxi, ale ve vašem případě narazí. Při prvním pokusu odhalíte jeho motivy a taky mu je sdělíte. Pak už veškerých takových snah nechá.

Mohlo by se vám líbit

Jaké je vědecké vysvětlení déjà vu? A je v pořádku, když ho zažíváte často?

Působí to jako nadpřirozený jev. Člověk se náhle ocitne v situaci, o níž má pocit, že v ní již byl, ale nebyl. Co za tím tedy je? Magie to není.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Blíží se kinopremiéra filmu Priscilla: Připomeňte si ikonické líčení a styl manželky krále rock’n’rollu

Blíží se kinopremiéra filmu Priscilla: Připomeňte si ikonické líčení a styl manželky krále rock’n’rollu

Zábava
Filmové tipy podle redakce: Kterých 5 snímků by vám letos nemělo uniknout na filmovém festivalu v Karlových Varech?

Filmové tipy podle redakce: Kterých 5 snímků by vám letos nemělo uniknout na filmovém festivalu v Karlových Varech?

Zábava
Cestujte nalehko a neplaťte za zavazadlo navíc. Poradíme vám, jak se efektivně sbalit do batůžku

Cestujte nalehko a neplaťte za zavazadlo navíc. Poradíme vám, jak se efektivně sbalit do batůžku

Zábava
Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar