Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Margot Robbie jako Barbie, Ryan Gosling jako Ken: Natáčí se hraný film o legendární panence

Info ikona
Barbie Margot Robbie

Možná jste v poslední době na sociálních sítích zaznamenali nezvyklou záplavu růžové barvy. Na svědomí ji mají herci Margot Robbie a Ryan Gosling, kteří si zahrají v novém filmu Barbie. Ano, čtete správně, chystá se hraný film o legendární panence. A i když to trochu zavání kýčem, pojďme snímku (nebo spíš Ryanovi?) dát šanci a zjistit, o čem vlastně bude.

Anonymous | 5. 07. 2022

Když Warner Brothers poprvé oznámili, že panenka Barbie bude mít svůj hraný film, ohlasy se nenesly v moc pozitivním duchu. V minulosti panenka Barbie sklidila kritiku za vytváření nereálných tělesných ideálů, které si přebírají malé holčičky. Scénář ale píše Greta Gerwig spolu se svým dlouholetým partnerem Noahem Baumbachem, a pokud Greta něco umí dokonale, jsou to příběhy o ženách s feministickým poselstvím.

Film Barbie by rozhodně měl nést poselství o posílení postavení žen a o tom, že můžete snít a být čímkoli, čím chcete.

O čem film bude?

Sociální sítě obletěly nejnovější snímky Margot Robbie v roli Barbie a Ryana Goslinga v roli Kena. Nebudeme lhát, pohled na jejich zářivé retro outfity v nás vyvolávají vzpomínky na naše vlastní panenky Barbie. Vypadá to, že barva příštího roku, kdy film bude mít premiéru, bude růžově růžová!

O zápletce filmu zatím nevíme nic konkrétního, minulý rok ale Margot Robbie odhalila několik podrobností, které vytvořily velká očekávání. V rozhovoru pro The Hollywood Reporter herečka prozradila, že film nabídne divákům „to, o čem nevěděli, že chtějí“. Dále uvedla, že zápletka bude bořit předsudky o panence Barbie.

Střípky z natáčení

Kdo si ve filmu zahraje?

Známo je několik slavných jmen, ještě se ale neví, v jakých rolích se ve filmu ukážou. Můžeme se těšit na Emmu Mackey, Ncuti Gatwa, Kate McKinnon, Alexandru Shipp, Americu Ferrera, Simu Liu, Hari Nef a Willa Ferrella. Jisté je, že jako Barbie zazáří Margot Robbie, Kena se ujme Ryan Gosling,

Kdy bude premiéra?

Uvedení filmu do amerických kin je naplánováno na 21. července 2023.

Zdroj: glamour.com, The Hollywood Reporter, Warner Bros.

Mohlo by se vám líbit

Zavítejte do růžového světa Barbie

Je jí 64 a vypadá pořád stejně. Jak vznikla? A má co říct i dnešním dětem?
burdastory.cz
Zdroj článku