Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Něco se chystá! Herci ze seriálu Přátelé připravují nový projekt

Info ikona

V seriálových kuloárech se proslýchá, že David Schwimmer, Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Matthew Perry, Lisa Kudrowová a Matt LeBlanc společně chystají nový projekt.

Když Jennifer Anistonová před nedávnem sdílela společnou fotografii s ostatními herci z Přátel, zvrhlo se hotové pozdvižení. Fanoušci legendárního seriálu začali spekulovat nad tím, zda se připravuje pokračování nebo dokonce celovečerní film. Mnozí také předpovídali, že seriál se vrátí na obrazovky formou „rebootu“, tedy nové verze na původní motivy seriálu. Konec spekulacím, jedno je jasné – šestice hrdinů se doopravdy chce vrátit na televizní obrazovku!

přátelé
Zdroj: @jenniferaniston

Před nedávnem web The Hollywood Reporter zveřejnil zprávu o tom, že se herci sešli s tvůrci seriálu a se zástupci HBO Max. Údajně šlo o neformální schůzky, během kterých se nastínila možná podoba nového projektu. Zároveň zdroj dodává, že dohoda není zdaleka ukončena, a tak není jasné, zda se pokračování nehodí do koše. Pokud by vše dopadlo dobře, a jistá forma pokračování by doopravdy vznikla, pak The Hollywood Reporter varuje před tím, že nebude jednoduché skloubit rozvrhy jednotlivých herců.

O společném počinu se před nedávnem zmínila i Jennifer Anistonová. V oblíbené show televizní bavičky Ellen DeGeneresová prozradila, že by společně s hereckými kolegy chtěli něco vytvořit. „Něco zkoušíme, na něčem pracujeme,“ řekla hollywoodská herečka. Na další zvídavé otázky ohledně seriálu Přátel již herečka nechtěla odpovídat. „Nechci lidi zavádět,“ dodala Anistonová.

Vypadá to, že si ještě nějaký ten pátek musíme na podrobnější informace počkat. Hlavní ale je, že samotní herci mají chuť se znovu společně objevit na place!

ČTĚTE TAKÉ: 

Tajná úmluva i čachry se scénářem! Víte o seriálu Přátelé všechno?

Ralph Lauren představuje kolekci ve stylu Rachel Green ze seriálu Přátelé

 

8 outfitů Rachel Greenové, které jsou stále IN