Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Soutěž o hýčkací den pro maminky a dcery

Info ikona
Maminka a dcera

Užijte si se svou maminkou odpočinek, zábavu, zkrášlování a společně strávený čas!

Karolína Peřinová | 26. 04. 2021

Maminka je většinou jednou z nejdůležitějcích žen v našem životě. Od malička nás opečovává, rozveseluje, ošetřuje rozbitá kolena a hojí zlomená srdce. Nikdy nebudeme mít pocit, že jsme se jí za vše dostatečně odvděčily, její lásku jí ale můžeme oplácet různými maličkostmi. Kdy jste si naposledy udělaly čas jen pro sebe? Hádáme, že to není jednoduché najít chvíli, kdy obě můžete vše hodit za hlavu a věnovat se jen samy sobě. Proto jsme ten čas našli za vás a vymysleli i dokonalý program na celý jeden den! Je to přesně to, co obě potřebujete? Čtěte dál!

Již pátým rokem vyhlašuje Marianne při příležitosti Dne matek soutěž pro maminky a dcery. Letos je hlavním partnerem tohoto úspěšného projektu skandinávské Oslo Skin Lab, které klade velký důraz na holistický přístup ke kráse.

Co je součástí výhry? Na jednu noc vás ubytujeme přímo v srdci Prahy v hotelu Augustine, který byl zrekonstruován ze sedmi historických budov, včetně Augustiniánského kláštera a Svatotomášské pivnice. Díky tomu zde najdete 101 originálních hotelových pokojů. Dnes hotel patří k luxusní značce The Luxury Collection, kde jsou jen ty nejvzácnější a nejvíce fascinující hotely z celého světa.

Dále dostanete jako dárek od Oslo Skin Lab pulroční sadu kolagenu, voucher na screening pleti, darujeme vám roční předplatné Marianne, pochutnáte si na bohaté hotelové snídani a užijete si společný den plný zábavy a hýčkání!

Oslo Skin Lab

Jak se zapojit do soutěže?

Pošlete nám vaši společnou fotografii a napište nám, v čem vás maminka inspiruje a v čem byste se jí chtěla podobat. Autorka toho nejkrásnějšího dopisu vyhraje pro sebe a svou maminku den plný hýčkání a zážitků v Praze zakončený luxusním přenocováním. Domů si pak každá odvezete péči od Oslo Skin Lab na půl roku.