Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 25. září do 1. října: Berani uzavřou staré bolístky, Raci se spojí s vnitřním já a Váhy čeká vytoužený klid

Info ikona
horoskop

Poslední zářijový týden ovlivní energie úplňku, který proběhne ve znamení ohnivého Berana. Nasměruje nás do nejistých vod a rozhodnutí, která zásadně ovlivní náš život. Vaším spojencem bude v těchto dnech racionální přístup. Co dalšího potká zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 23. 09. 2023

Beran

Více než kdy jindy budete rozjímat a přemýšlet o svých cílech a touhách. Je čas na introspekci a plánování, protože před vámi stojí rozhodnutí, která potřebujete důkladně promyslet. Zpomalte a nejednejte zbrkle, jak bývá vaším zvykem. Ve vztazích se mohou na scénu opět vynořit problémy, které jste mysleli, že máte dávno vyřešeny. Nyní budete mít příležitost je uzavřít jednou provždy, i když to bude třeba nepříjemné.

Býk

Dost možná vás zaskočí nedůvěra v to, čemu se v životě věnujete. Vytrvejte v tom, čemu věříte. Soustřeďte se na dlouhodobou vizi a drobné neúspěchy berte jen jako součást celého procesu. Venuše v trigonu s Marsem vás vyzívá k otevřené komunikaci s partnerem. Sdílejte své myšlenky, sny a obavy, protože tím mezi sebou prohlubujete důvěru a citové pouto. Romantické chvíle možná nebudou podle vašich představ, ale váš vztah není ani zdaleka jen o nich. Je mnohem pevnější.

Blíženci

Můžete se těšit na vlnu intelektuální energie, která podnítí vaši zvědavost a kreativitu. Nové nápady se jen pohrnou a vy se budete přímo vyžívat v jejich sdílení se světem. V tomto nastavení ale trochu hrozí, že budete roztěkaní a zahlcení. Zaměřte se proto na stanovení priorit a pusťte se jen do věcí, které se dají skutečně realizovat. Celkově tento týden skýtá obrovský potenciál pro růst a navázání nových smysluplných kontaktů. Nezapomeňte však pečovat o svou duševní pohodu.

Mohlo by se vám líbit

Rak

Tento týden zažijete silné emocionální spojení se svým vnitřním já. Budete se zamýšlet nad svou minulostí, hodnotami a nejhlubšími touhami. Tato introspektivní cesta nabídne možnost získat větší jasno o tom, kam chcete dále v životě směřovat. Nezapomínejte na soucit se sebou samými a péči o sebe, podpořte svou sebelásku. Celkově má tento týden potenciál pro hluboký osobní růst a sebepoznání. Víkend slibuje i radostné zážitky spojené s vašimi nejbližšími. Na obzoru jsou oslavy či jiná větší setkání.

Lev

V těchto dnech se budete vyhřívat na výsluní, což milujete. Vaše přirozené charisma a sebedůvěra přitáhnou pozornost okolí. Je to nejlepší čas pro vedení, převzetí iniciativy v projektech a prosazování se s grácií a nadšením. Dávejte si však pozor, aby vaše sebejistota nezabředla do arogance. Mohl by to být začátek nepříjemných konfliktů s kolegy či nadřízenými. Vsaďte raději na spolupráci. Spojence budete zejména v pracovní oblasti v blízké budoucnosti potřebovat. Své přednosti využívejte moudře a nemyslete jen na sebe, ale i na ostatní.

Panna

Vaše analytická mysl bude pracovat na plné obrátky a vy se budete vyloženě vyžívat v organizování, plánování a zdokonalování se v různých oblastech vašeho života. Tento příliv energie pro vás může být obrovským přínosem. Tento týden je také vhodný pro řešení vaší finanční budoucnosti a existenčních otázek. Pokud si nejste jistí, vyhledejte rady finančního odborníka. Ačkoli tento týden nemusí dojít v této oblasti k výrazným změnám či zásadním krokům, vaše pečlivost se vám z dlouhodobého hlediska vyplatí.

Mohlo by se vám líbit

Váhy

Čekají vás klidné dny plné harmonie, po které už tak dlouho toužíte. Dá se říci, že najdete rovnováhu ve všech oblastech vašeho života. Přispěje k tomu vaše přirozená schopnost vidět obě strany dané situace. Okolnosti vás přimějí věnovat pozornost také vašemu zdraví. Věnujte se aktivitám, které podporují relaxaci a vnitřní klid, jako je jóga nebo meditace. Přemýšlejte také nad svým jídelníčkem a dbejte na to, aby jídlo příliš nezatěžovalo váš trávicí systém. Lehkost a střídmost vám prospěje.

Štír

Vaše intuice a schopnost vycítit nebezpečí vás zavede do bezpečí, ale ztratíte iluze o někom, kdo je vám blízký. Úspěch můžete očekávat v kariérní oblasti, kde se můžete díky své pracovitosti a dobrým kontaktům dopracovat k významným úspěchům. Pokud dostanete příležitost, neváhejte se ujmout vedoucí role nebo předvést své odborné znalosti. Chaos a nedorozumění se může objevit o víkendu ve vztazích. Snažte se být pozornější a naslouchat tomu, co vám partner říká. Možná bude prosit mezi řádky o pomoc.

Střelec

Je čas utřídit si priority. Ačkoli máte dost energie a nechybí vám pocit, že zvládnete všechno levou zadní, mohlo by se stát, že vám všechno přeroste přes hlavu. Na obzoru jsou totiž v blízké době úkoly a menší překážky, které budou časově náročné. Nebojte se poprosit o pomoc. Není to projev slabosti, ale naopak vaší zodpovědnosti hlavně vůči sobě. Víkend může být plný protichůdných emocí. Snažte se zůstat nad věcí a zbytečně se nestresovat.  

Mohlo by se vám líbit

Kozoroh 

Tento týden vás bude pohánět silný smysl pro zodpovědnost a ambice. Vaše odhodlání bude neochvějné a budete připraveni zvládnout i ty nejnáročnější úkoly, které vám přijdou do cesty. Využijte postavení planet k tomu, abyste se posunuli v různých oblastech života dál. Pokud jde o vztahy, můžete se těšit na chvíle hlubokého porozumění. Udělejte si čas a pečujte o citové pouto, které máte se svým partnerem. Nezadaní Kozorozi mohou potkat zajímavý protějšek. Netlačte ale na pilu, našlapujte zlehka.

Vodnář

Rozhodně vám nebude chybět odvaha posunout se ve svých záměrech dál. Vaše sny se mohou stát skutečností více než kdy jindy. Vsaďte ale na upřímnost, kterou ocení všichni ve vašem okolí. Jak už víte, nemusíte se zavděčit všem. Víkend slibuje zajímavé příležitosti k aktivitám, které pro vás budou nové. Neodmítejte ani pozvání do společnosti. I když se vám třeba nebude chtít, nakonec zjistíte, že vyrazit ven bylo to nejlepší, co jste pro sebe mohli udělat.

Ryby

Vaše schopnost vcítit se do pocitů druhých bude v tomto týdnu nebývale silná. Využijte toho a nabídněte ostatním podporu, o kterou vás možná i skrytě požádají. Dejte si ale pozor, aby vás emocionální tíha starostí druhých příliš nezatěžovala. Najděte rovnováhu mezi snahou pomocí druhým a péčí o vlastní pohodu. Koncem týdne buďte opatrní pokud jde o peníze. Neutrácejte zbytečně za věci, které nepotřebujete.  

Zdroj článku