Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vánoce vykukují za rohem…

Info ikona
Vánoce

Adventní čas sice ještě nenastal, ale už něžně ťuká na dveře. Akce Zimní Apetit piknik je pootevře a vy máte spolu s časopisem Marianne Venkov & styl šanci připravovat nejen mysl na sváteční atmosféru. Piknik letos prvně v zimě upořádal časopis Apetit…

Ve stánku Marianne Venkov & styl všem rádi představíme váš oblíbený časopis i novou knihu Tradice - lidové zvyky a recepty, jíž tu bude možno koupit s velkou slevou. To není vše! Zručné tvůrkyně zde předvedou ukázky vzniku adventních věnců a dají nahlédnout do své “trikové kuchyně”.

S naším redakčním týmem si můžete popovídat nejen o obsahu časopisu, rubrikách, textech, o svých čtenářských přáních i nápadech, ale také o originálních vánočních dekoracích. Co víme a můžeme prozradit, prozradíme! Budete moci získat též drobný dárek.

Info ikona
Vánoce

Stále to není všechno! V rámci Zimního Apetit pikniku lze celý den ochutnávat dobroty oblíbených výrobců. K tomu se přidá kuchařská show, workshopy, hudba a další chutný program. Po celou dobu trvání pikniku je zajištěn program pro děti, workshopy, tombola atd.

A kdy se tak stane? Rozjezd předvánoční nálady - i příznivců časopisů Apetit a Marianne Venkov & styl - se koná 12. listopadu 2022 v historických prostorách Novoměstské radnice v Praze 2, od 10:00 do 19:00 hodin. Vstup je zdarma. Těšíme se na viděnou!

Mohlo by se vám líbit