Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zimní Apetit piknik proběhne už v sobotu 12. listopadu

Parádní jídlo, pití na zahřátí, dobrá nálada a skvělá atmosféra – to všechno vás čeká v sobotu 12. listopadu v prostorách Novoměstské radnice v Praze 2 na Zimním Apetit pikniku. Oblíbený gastronomický festival poprvé představí svou zimní variantu. A jako vždy bude doslova k nakousnutí!

 • Kdy? V sobotu 12. listopadu 2022
 • Kde? V Novoměstské radnici v Praze 2
 • Co? Přece Zimní Apetit piknik
 • Za kolik? Vstup je pro všechny ZDARMA

Nalaďte se na Vánoce a nakupte dárky

V prostorách Novoměstské radnice i v jejím okolí rozbalí své stánky opravdu pestrá paleta prodejců. Pečlivě jsme je vybrali tak, abyste si mohli na místě vychutnat vše, co máte rádi – maso i bezmasé pokrmy, koláče a další sladkosti včetně cukroví, voňavou kávu či svařák, pivo i víno – ale také nakoupit krásné vánoční dárky v podobě kuchařek, luxusních zavařenin, hořčic, klobásek či ubrusů. Počasí bude listopadově chladné, ale slibujeme, že teplé nápoje a lahůdkový program vás zahřejí!

 • Nazapomeňte, že samotný vstup na piknik vás nic nestojí.
 • K placení jednotlivých nákupů můžete použít hotovost, platební kartu, telefon nebo chytré hodinky.

Piknik pro celou rodinu

Na Zimní Apetit piknik vezměte celou rodinu nebo vytáhněte přátele! Nudit se nebudete ani na chviličku. Pro děti je v dětské zóně připraven speciální program. Zabaví se a možná i přiučí něčemu, co se jim bude hodit, až budou pomáhat při vaření. Chybět nebude ani populární malování na obličej.

Lahůdkový program - program pro náročné:

Celým dnem bude provázet moderátorka Kristina Kloubková, která přivítá zajímavé hosty. Budou to:

 • K-MISTŘI MASA Z MODLETIC! (dopoledne) – s šéfkuchařem Zdeňkem Marcínem
   
 • MIRKA VAN GILS SLAVÍKOVÁ (v poledne) – cukrářka, kterou znáte jako porotkyni první řady soutěže Peče celá země, procestovala celý svět, ochutnala slavné dezerty, přesto se ráda vrací k české klasice – kynutým buchtám a koláčům. Na pikniku ukáže, jak správně zadělat těsto na vánočku, a prozradí další triky, jak zdokonalit domácí pečení.
   
 • MAREK RADITSCH (odpoledne) – šéfkuchař restaurace Kampa Park v seriálu v časopisu Apetit ukazuje, že i z jednoduchých surovin lze uvařit dokonalé jídlo, když je dobře zpracujete. Na pikniku promluví o současné české gastronomii a také prozradí, jak vybírá kuchaře do své restaurace.
   
 • ANNA GROSMANOVÁ (odpoledne) – držitelka ocenění Foodbloger roku 2022 miluje jídlo a ráda objevuje svět provovýroby. Jezdí za farmáři, výrobci, vyptává se jich, rozhlíží se kolem sebe a díky tomu pak na svém blogu přináší zasvěcený pohled do světa českého zemědělství a gastronomie.
   
 • REDAKCE APETITU (celý den) – strávíme s vámi celý den, necháme vás nahlédnout pod pokličku výroby našeho časopisu a odpovíme na všechny vaše otázky. Dopoledne navíc na pódiu pokřtíme dvě nové kuchařky.
   
 • SABINA OLIJVE (v podvečer) – živá hudba
Info ikona
KUCHAŘKY

Na co se ještě můžete těšit?

KŘEST KUCHAŘEK – dopoledne pokřtíme dvě nové knihy z dílny Apetitu: Tradice – lidové zvyky a recepty a Kuchařku pro začátečníky. Ta první shrnuje nejdůležitější české svátky a spojuje je s tradičními jídly. Druhá kniha je pak určená všem, kteří s vařením začínají, i těm, kteří chtějí své kuchařské umění zdokonalit. Kuchařky navíc můžete ve stánku Apetit shop zakoupit s jedinečnou slevou 40 %. Zastavte se nebo k nám pošlete Ježíška!

VÁZÁNÍ VĚNCŮ – probíhat bude celý den u stánku Marianne Venkov & styl.

TOMBOLA O SKVĚLÉ CENY – bude se losovat 3x během dne.

Generálním partnerem Zimního Apetit pikniku je Kaufland. Na jeho stáncích můžete po celý den ochutnat jak teplou, tak studenou kuchyni a to venku i uvnitř radnice.

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace